Magazín

Více interaktivity mezi printem a webportálem

Vydavatelství LUXUR Media, s.r.o., specialista na informace o motorismu, dopravě, zasilatelství, logistice a skladovém hospodářství, připravuje změny, které se budou týkat redesignu webporálu www.transport-logistika.cz i www.transport.sk a jejich výraznější interaktivity s odborným časopisem TRANSPORT a LOGISTIKA v České republice i na Slovensku.

Cílem této změny je vyšší informační úroveň obou médií a zvýšení komunikační aktivity s čtenáři a zejména klienty obou médií. “Máme velký potenciál růstu, který chcele využít ve prospěch vyšší infromovanosti abonentů, kteří si předplacejí print nebo webportál. Z tohoto důvodu budeme postupně rozlišovat dva druhy informací – tiskové zprávy a informace z agenturních sítí, které budou běžně přístupné a informace s přidanou hodnotou – články, případové studie a rozbory, které budou prístupné abonentům, “ říká Mgr. Viliam Bujna, jednatel vydavatelství LUXUR Media, a dodává: „Nový aktivnější přístup vyžaduje posílení týmu našeho vydavatelství. Proto posilujeme náš marketingový a redakční tým.“
 
MVDr. Gabriel Miksa
Je 52 letý vyzrálý marketingový manažer s 20letou praxí ve vedení lidí a 11letou zkušeností ve farmaceutickém průmyslu, firemních školeních a koučování firemních manažerů. Ve vydavatelství LUXUR Media posílí marketing v oblasti vnitřní komunkácie, akviziční činnosti pro média vydavatelství, konferenční a školicí činnosti v oblasti dopravy a logistiky. Gabriel Miksa je ženatý, má dvě děti, mluví anglicky. Jeho působnost bude v rámci České a Slovenské republiky.
Kontakt: business@transport.sk
 
Ing. Martin Miksa
Je 25 letý absolvent Katedry manažmentu výroby a logistiky, na Fakultě podnikového manažmentu Ekonomické univerzity v Bratislavě. Pro naše klienty, partnery a čtenáře však nejde o novou osobu, již několik let pro vydavatelství pracoval na webportáloch www.transport.sk a www.transport-logistika.cz. Ve vydavatelství LUXUR Media posílí oblast marketingu v akviziční činnosti se specializací na logistiku, spedici a development. Jeho úkolem bude i posílení inovovaných webportálů www.transport.sk a www.transport-logistika.cz., Synergie mezi tištěnou a elektronickou verzí časopisu TRANSPORT a LOGISTIKA a realizace newsletterů. Připravuje se i na specializaci v oblasti silniční dopravy. Ing. Martin Miksa je svobodný, bezdětný, mluví anglicky. Jeho působnost bude v rámci České a Slovenské republiky.
Kontakt: web@transport.sk, martin.miksa @transport.sk
 
Martina Bangová
Má zkušenosti v oblasti finančních služeb a už v prvním pololetí posílila náš tým v Praze, kde zastává pozice area manažera. S její príchodm očekáváme zlepšení komunikace především s klienty v České republice. Jejim ůkolem bude také vytvoření síte externých spolupracovníků.
Kontakt: marketing@transport-logistika.cz
 

Přečtěte si také

Back to top button