Letecká dopravaLogistika a sklady

cargo-partner prodlužuje charterové lety z Asie do Evropy do konce roku

Přední mezinárodní poskytovatel přepravních a info-logistických služeb podporuje své zákazníky leteckými chartery z Asie do Evropy a aktuálně rozšířil svůj úspěšný charterový program do konce roku 2020.

Hlavní sezóna letecké přepravy je v plném proudu a průmyslová výroba se opět zvyšuje, zejména v automobilovém průmyslu, v oblasti high-tech technologií a v maloobchodě. Od března 2020 nabízí společnost cargo-partner několik týdenních leteckých charterových letů z Číny a Hongkongu do Evropy s cílem pomoci udržet nepřerušené dodavatelské řetězce zákazníků. Na rostoucí poptávku různých zákazníků reagoval poskytovatel logistiky rozšířením svých plánovaných týdenních charterových služeb do konce roku. Společnost zajišťuje přepravu z celé pevninské Číny přes klíčové brány Šanghaj, Peking, Qingdao, Shenzhen, Xiamen a Guangzhou, jakož i distribuci do všech evropských destinací. Kromě toho se cargo-partner stará o všechny celní formality na hranicích a letištích.

Oživení poptávky v oblasti high-tech a v automobilovém průmyslu

Stefan Krauter, CEO cargo-partner, předpokládá, že poptávka po charterových službách zůstane vysoká: „Od začátku roku jsme obdrželi množství žádostí o úplnou a part-charterovou přepravu nezbytného zboží, většina pocházela z farmaceutického, zdravotnického a OOP sektoru. V posledních měsících jsme také zaznamenali rostoucí poptávku ze strany hight-tech a automobilového průmyslu. Vzhledem k očekávané vrcholu v následujících měsících doporučujeme zákazníkům začít plánovat včas, aby zajistily plynulost svých dodavatelský řetězců.“

Až 1000 tun měsíčně pro výrobce z telekomunikačního sektoru

Jedním z mnoha zákazníků, kteří využívají týdenní charterové služby společnosti cargo-partner, je čínský výrobce elektroniky. Společnost spolupracuje s cargo-partner od roku 2018, přičemž se do značné míry spoléhá na leteckou službu ECONOMY, od poskytovatele logistických služeb. Na jaře 2020 přešel výrobce telekomunikací na týdenní charterový servis společnosti cargo-partner, jako spolehlivou alternativu k mnohým zrušeným pasažérským letům. Společnost využívá různé charterové služby
cargo-partner pro export až 1000 tun nákladu měsíčně z Číny do různých destinací po celém světě.

Urgentní a EMERGENCY zásilky

Typický náklad přepravovaný na palubě těchto úplných a part-charterových letů sestával nejen z očekávaných velkých zásilek a sezónních nasmlouvaných opakovaných zásilek. „V tomto roce došlo k neočekávaně vysokému počtu velmi urgentních zásilek, zejména během vrcholných měsíců. Dokázali jsme zajistit okamžitou dostupnost a nejrychlejší reakční časy pro takové EMERGENCY zásilky,“ vysvětluje Stefan Krauter.

Přečtěte si také

Back to top button