Motorismus

Goodyear ocenění TruckForce Service Award

Goodyear ocenění TruckForce Service Award. Společnost Goodyear oznámila držitele ocenění TruckForce Service Award za první čtvrtletí letošního roku. Partnery své celoevropské sítě TruckForce tímto způsobem oceňuje za služby na mimořádné úrovni. 

TruckForce zajišťuje stálou provozuschopnost vozidel dopravců díky více než dvěma tisícům evropských servisních míst. Personál každého z nich je proškolen tak, aby mohl 24 hodin denně, 7 dní v týdnu poskytovat služby na nejvyšší úrovni. Tým odborníků zajišťuje, aby byla fleetová vozidla vybavována optimální technologií a správnými pneumatikami tak, aby byla zaručena jejich maximální efektivita, provozuschopnost a životnost.

Přečtěte si také

Goodyear ocenění TruckForce Service Award

Česká společnost MD Pneu s.r.o. z Tábora získala ocenění TruckForce Service Excellence za své aktivity v rámci služby Goodyear FleetOnlineSolutions (FOS) a za podporu předních fleetových zákazníků při zavádění nabídky Goodyear Total Mobility. Je velmi efektivní při zásazích nepřetržité asistenční služby Goodyear ServiceLine24. Ještě lépe si vede při využívání nástroje pro automatizovanou kontrolu vozových parků Goodyear eJob, v němž dosáhla vynikajícího 98,5% podílu registrací.

Španělské Salco je partnerem společnosti VULCO ve španělském regionu Galicie. Společnost s devíti servisními místy a 16 asistenčními dodávkovými vozidly ocenění získala za vynikající každoroční výsledky v rámci služby Goodyear ServiceLine24. Reakční doba skupiny je o 12 % kratší než průměrná hodnota v tomto odvětví ve Španělsku. Díky svým vysokým odborným znalostem Salco také obsluhuje jednoho z nejvýznamnějších španělských autobusových dopravců, a brzy k tomu začne využívat i novou technologii Goodyear DrivePoint. Snadno instalovatelné senzory pro monitorování tlaku v pneumatikách při průjezdu vozidla budou umístěny na hlavním prostranství areálu zákazníka v Madridu. 

V zájmu zajištění vynikající havarijní služby v systému TruckForce vyčlenil rakouský prodejce a servisní středisko pro pneumatiky Eurowheel GmbH další zdroje na servis vozidel pro dopravce s pneumatikami Goodyear. Eurowheel GmbH, součást sítě Top Reifen Team, je důležitým regionálním poskytovatelem služeb pro zákazníky Goodyear, kteří těží z komplexního řešení pro správu a řízení pneumatik FleetOnlineSolutions, pokud se rozhodli službu Goodyear Total Mobility. 

Dalším oceněným partnerem je společnost G.D. GOMME Officina Mobile, a to za příkladné zapojení do Goodyear ServiceLine24 a zapálené pracovníky. Využívá také mobilní montážní vozidlo a může tak zákazníky Goodyear obsluhovat na dálku. Italský prodejce pneumatik a jeho servisní středisko pokračuje i letos v úspěšné spolupráci se společností Goodyear při aktivaci nových dopravců.

Společnost City 1st Tyres z Velké Británie byla vybrána pro ocenění za 1. čtvrtletí díky zvýšení míry využití systému Goodyear eJob ve všech sedmi pobočkách skupiny o 80 procent. To představuje jeden z nejvyšších podílů ve Velké Británii. Kromě toho také úspěšně provádí vysoký počet měsíčních kontrol u klíčových britských zákazníků a zaměstnala nového interního mechanika a kontrolora vozových parků.

„Těší nás, že můžeme poprvé v roce 2022 ocenit naše partnery v celé síti TruckForce a pokračovat i letos s udělováním cen TruckForce Service Excellence Awards,“ uvedl Adam Stanton, manažer evropské sítě a servisních služeb pro užitkové pneumatiky Goodyear. „Jsme hrdí na všech více než dva tisíce partnerů, kteří každý den dělají něco navíc pro dopravce, kteří se spoléhají na podporu systému Goodyear Total Mobility, a pomáhají jim tak dosahovat lepších výsledků. Pět partnerů, které jsme vybrali pro ocenění za první čtvrtletí, významně zvýšilo laťku, ať už mimořádně efektivními službami nebo kompletním převzetím naší výhodné nabídky pro dosažení maximální kvality služeb pro zákazníky. Jménem všech zákazníků TruckForce a společnosti Goodyear bych chtěl těmto pěti vynikajícím partnerům poděkovat za jejich týmovou práci, inovativní myšlení a důraz na péči o zákazníky.“

Přečtěte si také

Back to top button