Motorismus

Letní pneumatiky Continental PremiumContact 7

Letní pneumatiky Continental PremiumContact 7. Bezpečné brzdění za všech podmínek a jízdní komfort zajistily vítězství letním pneumatikám Continental PremiumContact 7 a SportContact 7 v několika nezávislých testech letních pneumatik pro sezonu 2024. Stejně dobře si vedly v testech vyhlášených evropských autoklubů.

Pneumatiky PremiumContact 7 předvedly suverénní výkon za všech podmínek a prvenství získaly ve všech významných testech letních pneumatik pro sezonu 2024. Autokluby ADAC (Německo), OEAMTC (Rakousko) a TCS (Švýcarsko) označily pneumatiku Continental PremiumContact 7 jako „vysoce doporučenou“. Renomovaní odborníci ocenili především nejkratší brzdnou dráhu, navíc za jakýchkoliv podmínek, na suché stejně jako na mokré vozovce. Pneumatika také vyniká vysokým kilometrovým výkonem a komfortem jízdy. Odborníci nezapomněli ani na udržitelnost a vyváženost pneumatiky.

Přečtěte si také

Z testovaných pneumatik dosáhla nejlepšího výsledku z hlediska nejkratší brzdné dráhy za mokra i za sucha a stala se také nejvíce doporučovanou díky nejlepší přilnavosti. Stabilní chování této pneumatiky a rovněž její dobrý výkon za všech povětrnostních podmínek podtrhují testy německého časopisu Auto Motor und sport a Auto Bild Reisemobil, ve kterých znovu kralovaly pneumatiky Continental PremiumContact 7.

Pneumatiky Continental PremiumContact 7 představují špičkovou volbu pro řidiče, kteří očekávají vynikající výkon, bezpečnost a pohodlí při jízdě. Continental má bohatou historii ve výrobě pneumatik a s modelovou řadou PremiumContact 7 staví na této tradici inovací a nekompromisní excelence. Tato pneumatika díky nízkému valivému odporu rovněž přináší úspory a snižuje emise CO2. Optimalizovaná konstrukce a materiály absorbují vibrace a nerovnosti silnice, což zvyšuje komfort při dlouhých trasách, ale i ve městě. Pokročilé technologie a design pneumatiky zajišťují vynikající přilnavost a stabilitu na suchém i mokrém povrchu. Řidiči ocení též pohodlí a tichou jízdu, kterou tyto pneumatiky poskytují.

Jako nejbezpečnější pneumatiku ze všech testovaných ji ocenil i německý autoklub ACE spolu s GTÜ a ARBÖ. U Continental PremiumContact 7 zvláště vyzdvihl vyvážený handling na mokré vozovce.

Pneumatika Continental PremiumContact 7 kombinuje nejmodernější technologie s dlouholetou zkušeností v oboru. Poskytuje optimální výkon, bezpečnost a komfort pro každého řidiče,“ říká Magda Nagy ze společnosti Continental Barum s.r.o.

Celkově zvítězily pneumatiky Continental PremiumContact 7 v testech dvanácti předních automobilových magazínů a evropských autoklubů. Dvakrát obsadily také druhé místo, což je jejich „nejhorší“ umístění v testech, ve kterých se objevily.

Stejně dobře si v testech vede i sportovní pneumatika nové generace Continental SportContact 7. Německý časopis Auto Bild Sportscars ji označil za „ukázkovou“. Důvodů seznal hned několik, charakterizoval ji jako téměř bez slabin – s přesným ovládáním, vyváženými vlastnostmi a krátkou brzdnou dráhou.

Pneumatiky Continental představují záruku bezpečné jízdy v letních i v zimních měsících. Naše prémiová kvalita je potvrzena vítězstvími v testech renomovaných automobilových klubů a časopisů, které dokazují neustálé úsilí našeho vývojového týmu,“ říká Andreas Schlenke ze společnosti Continental, odpovědný za benchmarking a za testování pneumatik.

Zdroj
Continental

Přečtěte si také

Back to top button