Různé

DKV Mobility spolupracuje s Bonett

DKV Mobility spolupracuje s Bonett. Společnost DKV Mobility, přední evropská B2B platforma pro platby a řešení na cestách, a společnost Bonett Gas Investment, specialista na alternativní paliva, uzavřely smlouvu o spolupráci.

Zákazníci DKV Mobility díky tomuto partnerství získají možnost bezhotovostních úhrad u 40 plnicích stanic značky Bonett. Celoevropská akceptační síť DKV Mobility nabízí zhruba 20 000 stanic s alternativními palivy.  

DKV Mobility spolupracuje s Bonett

„Ze spolupráce se společností Bonett Gas Investment máme velkou radost. Rozšiřováním naší akceptační sítě s alternativními palivy pomáháme zákazníkům v přechodu na mobilitu ohleduplnou ke klimatu,“ říká Lukáš Ondráček, ředitel české pobočky DKV Mobility. 

„Jsme velmi potěšeni zahájením spolupráce se společností DKV Mobility a především tím, že se portfolio plateb u našich stanic neustále rozšiřuje. Zahájením této spolupráce chceme našim zákazníkům přinést opět další nové možnosti,“ říká Václav Holovčák, člen představenstva akciové společnosti Bonett Gas Investment.  

Podporování přechodu na paliva a pohony šetrné vůči klimatu je v souladu s misí společnosti DKV Mobility: Urychlovat přechod k hospodárné a trvale udržitelné budoucnosti mobility. DKV Mobility se hodlá stát do roku 2023 klimaticky pozitivním podnikem a své zákazníky podporuje v úsilí o snížení emisí CO2 z jejich vozových parků o 30 % do roku 2030 v porovnání s výchozím rokem 2019.

Zdroj
DKV Mobility

Přečtěte si také

Back to top button