Silniční doprava

DKV mobility rozšiřuje síť nabíječek

DKV mobility rozšiřuje síť nabíječek. DKV Mobility, přední evropská B2B platforma pro platby a řešení na cestách, rozšiřuje svou evropskou síť nabíjecích stanic o 110 nabíječek společnosti EnerMia v severní Itálii. EnerMia a dceřiná společnost DKV Mobility GreenFlux nedávno za tímto účelem podepsaly dohodu o spolupráci.

„Velmi nás těší, že se naše síť nabíjecích stanic neustále rozrůstá,“ říká Sven Mehringer, generální ředitel pro energetiku a služby pro vozidla ve společnosti DKV Mobility. „Děkujeme společnosti EnerMia za spolupráci. Znamená výrazné rozšíření počtu nabíjecích míst, která jsou k dispozici našim zákazníkům v severní Itálii.“

Všech současných 310 000 nabíječek zahrnutých do akceptační sítě DKV Mobility lze stejně jako čerpací stanice pohodlně vyhledat v mobilní aplikaci. Kromě transparentního přehledu nákladů nabízí aplikace integrovaný plánovač tras, který zohledňuje parametry, jako jsou například typ vozidla nebo stav baterie. Uživatelé si tak mohou pohodlně naplánovat cestu a zastávky pro dobíjení.

V rámci rozšíření svých řešení pro zásobování elektromobilů spravuje společnost DKV Mobility veškerou nabídku nabíjení prostřednictvím své dceřiné společnosti GreenFlux. DKV Mobility tuto nizozemskou společnost, která je považována za jednoho z předních evropských poskytovatelů platformových řešení pro cloudové nabíjení elektromobilů, získala v červnu 2021. 

Zdroj
TZ

Přečtěte si také

Back to top button