Silniční doprava

DKV Mobility spolupracuje s Truck Parking Europe

DKV Mobility spolupracuje s Truck Parking Europe. Společnost DKV Mobility, evropský poskytovatel služeb pro mobilitu, navázala partnerství s platformou Truck Parking Europe, aby mohla svým zákazníkům nabídnout další možnosti parkování s ohledem na bezpečnost řidičů i nákladu. Krádeže nákladu totiž způsobují dopravním společnostem každoročně mnohamilionové škody.  

Díky přístupu k této platformě mají dopravci možnost předem si zarezervovat parkovací místo na více než 70 hlídaných parkovištích v 18 evropských zemích. Využít mohou webové stránky nebo aplikaci Truck Parking Europe. Vyúčtování a úhrada poplatků za parkování proběhne komfortně a transparentně prostřednictvím karty DKV. 

DKV Mobility spolupracuje s Truck Parking Europe

„Přístup na hlídaná parkoviště je pro naše zákazníky nesmírně důležitý,“ říká Sven Mehringer, generální ředitel divize Energy & Vehicle Services ve společnosti DKV Mobility, a dodává: „Z partnerství s platformou Truck Parking Europe máme velkou radost, protože poskytuje velmi profesionální řešení, které umožňuje komfortní rezervaci parkovacího místa během cest, čímž šetří našim zákazníkům čas a peníze.“

„Díky akceptaci karty DKV mohou nyní zákazníci společnosti DKV Mobility využívat také naši službu pro parkování nákladních vozidel,“ uvádí Niels de Zwaan, vedoucí mezinárodního prodeje a ředitel divize parkovacích služeb v koncernu LOGPAY. „Držitelé karty DKV profitují z toho, že si mohou naše hlídaná parkoviště pro nákladní vozidla snadno vyhledat, parkovací místo zarezervovat a pohodlně zaplatit. Zároveň dochází k minimalizaci rizika odcizení nákladu a ke snížení emisí CO2,“ doplňuje Niels de Zwaan. 

Nová služba je k dispozici v Belgii, České republice, Francii, Chorvatsku, Itálii, Litvě, Lotyšsku, Maďarsku, Německu, Nizozemsku, Polsku, Portugalsku, Rakousku, Rumunsku, Řecku, na Slovensku, ve Spojeném království a Španělsku.  

Zdroj
TZ

Přečtěte si také

Back to top button