Silniční doprava

F TRUCKS v lize mistrů mezi importéry značky FORD TRUCKS

Vedení automobilky FORD TRUCKS každoročně hodnotí výkony importérů v jednotlivých zemích. Ti nejlepší se pak dostanou do tzv. ligy mistrů. Za rok 2021 získala toto prestižní ocenění i společnost F TRUCKS a.s., importér značky FORD TRUCKS pro Českou republiku.

„Rok 2021 byl pro nás velmi náročný, a tvrdá práce nám přinesla dobré výsledky. Umístění v lize mistrů si velice vážíme, protože jsou zde objektivně hodnoceny výsledky v rámci obchodu, poprodejních služeb a budování značky na trhu,“ komentuje ocenění importérských aktivit Štefan Krajči, obchodní ředitel F TRUCKS a.s.

„Ještě významnější je ale pro nás spokojenost našich zákazníků, a to nejen s fungováním a ekonomikou vozů FORD TRUCKS, ale i s dodacími termíny, obchodními podmínkami i servisními službami,“ dodává Štefan Krajči.

F TRUCKS se umístil v tomto hodnocení na 2. místě mezi 42 hodnocenými zeměmi. V roce 2021 bylo na českém trhu registrováno 124 nákladních vozidel FORD TRUCKS, což znamenalo 1,7 % tržního podílu mezi nákladními vozidly a proti roku 2020 je to navýšení prodejů o 202 % a tržního podílu o 1%.

Přečtěte si také
Ve spolupráci
transport-logistika.cz
Zdroj
TZ

Přečtěte si také

Back to top button