Silniční doprava

Karta pro tankování a dobíjení 

Karta pro tankování a dobíjení. Úspěšné podnikání a společenská angažovanost jdou ve společnosti DKV Mobility, přední evropské B2B platformě pro platby a řešení na cestách, ruku v ruce.

Společnost nově zavádí v Česku kartu DKV NGO s cílem poskytnout cílenou podporu sdružením, občanským iniciativám a nevládním neziskovým organizacím v jejich každodenní práci. Karta je určena pro tankování a dobíjení, je bez poplatků a její uživatelé zároveň přispívají k ochraně klimatu. 

Cílem DKV Mobility je stále intenzivnější podpora společenské angažovanosti, a to především jejími produkty a službami. Karta DKV NGO je určena zejména pro subjekty, pro něž je mobilita důležitou součástí naplňování jejich poslání, a nabízí přístup k přibližně 67 000 čerpacích stanic a zhruba 564 000 veřejných dobíjecích bodů v Evropě. Společnost DKV Mobility zároveň přebírá odpovědnost za příspěvek na ochranu klimatu. Prostřednictvím partnera myclimate investuje z každého natankovaného litru s kartou DKV NGO předem danou částku do projektů na podporu snižování uhlíkové stopy s certifikací Gold Standard.  

První neziskovou organizací, která nedávno obdržela nové tankovací karty DKV NGO, je ústav Post Bellum. Ústav byl založen skupinou českých novinářů a historiků a jeho stěžejním projektem je Paměť národa – sbírka vzpomínek konkrétních osobností, fotografií, deníků a různých archiválií z období totalit 20. století. Dnes sbírka čítá tisíce zpracovaných výpovědí pamětníků a jako internetový archiv je přístupná široké veřejnosti.

Zdroj
DKV Mobility

Přečtěte si také

Back to top button