Silniční doprava

Modré léto s Ivecem: výhodnější ceny servisu během prázdnin

Společnost IVECO chce dopravcům pomoci v rozjíždění svého podnikání. Dopravcům proto ve své servisní síti až do konce prázdnin nabízí nejrůznější zvýhodnění oprav a náhradních dílů. Akční nabídky v jednotlivých regionech najdou na speciální webové stránce kampaně IVECO Blue Summer.

„Obor dopravy pracoval v některých oblastech i během krize na sto procent, a to velmi často na úkor řádné údržby. Nyní je ideální čas tento dluh dohnat. Ti dopravci, kteří naopak po útlumu teprve vracejí svá vozidla zpět do provozu, je na to zase potřebují dobře připravit. Všechny autorizované servisy IVECO jsou jim přes léto plně k dispozici. A nejen to, řadu služeb a náhradních dílů v nich budou moci získat za významně nižší ceny než obvykle,“ uvedl David Samek, Parts Area Sales Manager společnosti IVECO v České republice a na Slovensku.

David Samek (ZDROJ: IVECO)

Nabídky zahrnují zvýhodněnou cenu řady různých náhradních dílů: některá servisní pracoviště nabízejí dvacetiprocentní slevu na všechny brzdové díly, další zlevnila zase jiné komponenty. „Všechny nové výhodné letní nabídky zájemci najdou na stránkách IVECO Blue Summer, na něž odkazuje naše nová online kampaň ve specializovaných internetových médiích a na sociálních sítích. Doporučujeme všem dopravcům, aby se na nich zastavili a zjistili aktuální nabídky ve svém regionu,“ dodal David Samek.


Více informací a konkrétní nabídky naleznete zde

Přečtěte si také

Back to top button