Silniční doprava

Nové autobusy pro ICOM

Nové autobusy pro ICOM transport. Jihlavská společnost ICOM transport nezahálí. I tento rok pokračuje v pravidelné obnově vozového parku. Díky tomu zaručuje bezpečné a pohodlné cestování nejen pro pasažéry, ale také pro řidiče, kteří tvoří největší jádro zaměstnanců.

Těmito kroky také ICOM snižuje poruchovost autobusů na minimum a zajišťuje plnění nejpřísnějších emisních norem EURO VI.

Přečtěte si také

Nové autobusy pro ICOM transport

ICOM transport vybavuje provozovny v Jihlavě, Humpolci a Pelhřimově celkem 43 novými vozy značky Setra LE 415 Business a Iveco Crossway. Díky novým autobusům se omladí vozový park z necelých 6 let na průměrných 3,5 let. Pozadu nezůstane ani dceřiná společnost TRADO-BUS. Řidiči a cestující se mohou těšit na 40 nových autobusů Setra LE 415 Business, díky kterým se vozový park omladí z 5 let na průměrných 2,5 let.

Také společnost TRADO-MAD obsluhující Třebíčské MHD pokračuje v postupné obnově, kterou započala už minulý rok. K osmi novým autobusům značky Mercedes-Benz Conecto přibudou další dva. Po celkové obnově se vozový park omladí z necelých 5 let na 2,5 let. Nové autobusy jsou v průběhu března a dubna postupně nasazovány na nejvytíženější linky. Zajistí se tím komfortní cestování pro spoluobčany a také bezproblémový chod linek. ICOM udržuje pověst, která se pyšní jedním z nejmladších vozových parků v České republice. 

Zdroj
TZ

Přečtěte si také

Back to top button