Silniční doprava

Nové telematické funkce

Nové telematické funkce. Společnost DKV Mobility, přední evropská platforma B2B pro platby a řešení na cestách, rozšiřuje nabídku digitálních služeb.

Zákazníci společnosti DKV Mobility mohou nyní používat palubní jednotky DKV BOX EUROPE nejen pro vyúčtování ze 16 evropských mýtných systémů, ale s integrovaným řešením DKV LIVE také pro online správu tankování, lokalizaci vozidel pomocí GPS nebo plánování tras. Službu DKV LIVE lze objednat a nakonfigurovat bezdrátově, aniž by bylo nutné nahrazovat již používanou palubní jednotku DKV BOX EUROPE nebo připojovat dodatečný hardware.

Nové telematické funkce

„Díky dostupnosti služby DKV LIVE v palubní jednotce DKV BOX EUROPE nabízíme v jednom zařízení dva důležité nástroje a s nimi výhody, které šetří čas a náklady. Uživatel si může tuto službu komfortně objednat ke své palubní jednotce DKV BOX EUROPE, kdykoli ji bude potřebovat. Nakonfiguruje si ji pomocí bezdrátového přenosu dat (OTA – Over the Air) a ihned může profitovat z příslušných digitálních funkcí. Tímto krokem dále rozšiřujeme naši nabídku modulárních digitálních řešení střižených na míru, která pro naše zákazníky zvyšují transparentnost a efektivitu,“ říká Manuel von Mohrenschildt, ředitel divize Partner & Solution Sales ve společnosti DKV Mobility. 

Propojením palubní jednotky DKV BOX EUROPE s DKV LIVE získají její uživatelé přístup k plnohodnotnému telematickému systému. Dispečer tak může řidiče navigovat k preferovaným čerpacím stanicím a tím optimalizovat provozní náklady. Pokud řidič přijede na místo vykládky, je o tom dispečer informován přímo, aniž by mu řidič musel zavolat. Kromě toho může dispečer prostřednictvím služby DKV LIVE sledovat, zda jede řidič po nejlepší možné trase, a přenášet data naprosto transparentně do knihy jízd. DKV LIVE poskytuje komplexní přehled a nabízí nástroje pro digitalizaci procesu přepravy a každodenních pracovních činností dispečera a řidiče. 

Zdroj
DKV Mobility

Přečtěte si také

Back to top button