Silniční doprava

Rozsáhlá síť dobíjecích bodů

Rozsáhlá síť dobíjecích bodů. DKV Mobility, přední evropská B2B platforma pro platby a řešení na cestách, důsledně rozšiřuje svou síť pro dobíjení vozidel s elektrickým pohonem.

Zákazníci společnosti DKV Mobility mohou nyní s kartou DKV +Charge nebo aplikací DKV Mobility dobíjet svá vozidla v jedné z největších sítí pro nabíjení v celé Evropě. K dispozici mají již více než 413 000 zcela nebo částečně veřejných dobíjecích bodů.  

Rozsáhlá síť dobíjecích bodů

„Překročením hranice 400 000 dobíjecích bodů v celé Evropě upevňujeme naše postavení mezi největšími celoevropskými poskytovateli služeb pro dobíjení,“ říká Sven Mehringer, generální ředitel pro energetiku a služby pro vozidla ve společnosti DKV Mobility. „Kromě přístupu ke zcela a částečně veřejným dobíjecím bodům nabízíme v některých zemích našim zákazníkům také řešení pro nabíjení v jejich firemních areálech nebo v domácnostech řidičů služebních vozů. Každodenní provoz našich zákazníků tak pokrýváme komplexními řešeními pro spolehlivé zásobování,“ doplňuje Sven Mehringer. 

Kompletní nabídku dobíjecích služeb pro zákazníky společnosti DKV Mobility má na starosti dceřiná společnost GreenFlux, která se za tímto účelem zaměřuje na četné spolupráce a partnerství. Od září 2020, kdy společnost DKV Mobility zařadila do své akceptační sítě stotisící dobíjecí bod, se jejich počet již zčtyřnásobil. 

Zdroj
Tisková zprávaDKV Mobility

Přečtěte si také

Back to top button