Silniční doprava

Spolupráce s ChargeUp

Spolupráce s ChargeUp. Společnost DKV Mobility, přední evropská platforma B2B pro platby a řešení na cestách, vstoupila do aliance ChargeUp Europe. Aliance sídlí v Bruselu a reprezentuje odvětví infrastruktury pro nabíjení elektrických vozidel.

Celkem 27 členů z tohoto oboru spolupracuje na rychlém a efektivním zavádění nabíjecí infrastruktury v Evropě. Členové organizace ChargeUp Europe jsou aktivní ve 27 členských státech EU a spravují akceptační síť s celkem 500 000 dobíjecími body.

„Ze vstupu do aliance ChargeUp Europe máme radost. Těší nás, že můžeme přispět našimi odbornými znalostmi a nejlepšími možnými, zákaznicky orientovanými dodavatelskými řešeními k úspěšnému přechodu na elektromobilitu v Evropě,“ říká Christopher Schäckermann, ředitel divize eMobility ve společnosti DKV Mobility.

„V alianci ChargeUp Europe vítáme DKV Mobility jako společnost, která důsledně rozšiřuje svou celkovou nabídku pro nabíjení elektromobilů v celé Evropě. Přijetím společnosti DKV Mobility do ChargeUp Europe ještě více posílíme svou odbornost a hlas reprezentující firemní vozové parky,“ dodává generální tajemnice ChargeUp Europe Lucie Matterová.

DKV Mobility poskytuje pro zásobování elektromobilů na míru střižená řešení od nabíjecí infrastruktury přes plánování až po poradenství a instalaci. Výsledkem je kompletní škála transparentních služeb pro zásobování elektromobilů – na cestách, doma i v práci. DKV Mobility nabízí prostřednictvím dceřiné společnosti GreenFlux akceptační síť 468 000 dobíjecích bodů po celé Evropě. 

GreenFlux jako součást společnosti DKV Mobility zásadním způsobem přispívá k urychlování výstavby nabíjecí infrastruktury pro elektromobily v Evropě. Platforma SaaS (Software-as-a-Service; software jako služba) společnosti GreenFlux umožňuje provozovatelům nabíjecích přípojek a poskytovatelům nabíjecích služeb provozovat a rozšiřovat své nabíjecí sítě a služby pro řidiče. DKV Mobility a GreenFlux společně urychlují přechod k hospodárné a udržitelné mobilitě budoucnosti.

Zdroj
DKV Mobility

Přečtěte si také

Back to top button