Silniční doprava

Strategické partnerství

Strategické partnerství. Společnost DKV Mobility, přední evropská platforma B2B pro platby a řešení na cestách, se spojila se společností Andamur, vedoucím poskytovatelem služeb pro silniční dopravu ve Španělsku. Tento krok odpovídá strategiím vývoje a růstu obou společností.

DKV Mobility přebírá většinový podíl v dceřiné společnosti Road Solution PRO, S.L., která zajišťuje veškeré aktivity společnosti Andamur v oblastech tankovacích karet, mýtných řešení a refundace daně z přidané hodnoty. DKV Mobility tímto partnerstvím ještě více posílí své postavení na trhu ve Španělsku a rozšíří svou zákaznickou základnu. Kromě toho bude také podporovat růstovou strategii společnosti Road Solution PRO, S.L. a další rozvoj a rozšiřování obchodní divize odpočívadel společnosti Andamur.

„Andamur se může pochlubit pozoruhodnou historií růstu. Společnost začala podnikat v roce 1987 se třemi zaměstnanci a vyvinula se v etablovaného hráče na španělském trhu s více než 700 partnerskými stanicemi. Jsme hrdí, že můžeme být podílníkem v její společnosti pro tankovací karty Road Solution PRO, S.L. Nyní máme možnost uzavřít s rodinou Lópezů Sánchezů dlouhodobé strategické partnerství, abychom společně udělali další krok do úspěšné budoucnosti,“ říká Marco van Kalleveen, generální ředitel společnosti DKV Mobility.

 „Jsem přesvědčen, že pokládáme základní kámen pro společnou budoucnost, která přinese ještě více úspěchů. DKV Mobility a Andamur sdílejí stejné hodnoty a postarají se o to, aby byla kvalita služeb pro zákazníky a po desetiletí budovaná důvěra zachována a ještě více posílena. Máme radost, že můžeme spojit své síly s lídrem na evropském trhu,“ dodává Miguel Ángel López Sánchez, generální ředitel společnosti Andamur.

Obě smluvní strany se dohodly, že celková částka této transakce nebude zveřejněna. Spolupráce je podmíněna souhlasem příslušných úřadů na ochranu hospodářské soutěže. 

Zdroj
DKV Mobility

Přečtěte si také

Back to top button