Silniční doprava

Velká objednávka dílů DAF od společnosti Solaris

Přední výrobce autobusů Solaris si objednal 120 motorů u společnosti DAF Components. Motory PACCAR MX-11 Euro 6 budou dodány v kombinaci s kompaktním systémem dodatečné úpravy emisí (EAS) společnosti DAF a jsou určeny pro použití v novém kloubovém autobusu Urbino nU18, který bude brzy představen v Izraeli pro veřejnou dopravu v Nazaretu a Jeruzalémě.

Společnost DAF Components je předním nezávislým dodavatelem součástí, jako jsou motory, nápravy a kabiny, které po celém světě používají výrobci autobusů, autokarů a specializovaných vozidel v zemědělském a průmyslovém sektoru.

Vynikající jízdní vlastnosti, pohodlí a maximální využitelnost

Motory PACCAR MX-11 120 Euro 6, které si společnost Solaris objednala, mají výkon 370 koní / 270 kW a točivý moment 1 900 Nm při 900 min-1. Plochá křivka točivého momentu zajišťuje plynulou jízdu a maximální pohodlí cestujících. Společnost Solaris si motory PACCAR zvolila také díky jejich bezkonkurenční spolehlivosti a mimořádně nízkým nákladům na údržbu. Navíc plán údržby složený pouze z jednoho servisního intervalu ročně zajišťuje maximální využitelnost vozidel.

Společnost DAF Components dodala 120 motorů PACCAR MX-11 Euro 6 výrobci autobusů Solaris. Budou využity v sérii kloubových autobusů, které budou jezdit v Nazaretu a Jeruzalémě.

500 autobusů Solaris, které jsou již vybaveny motory PACCAR v Izraeli

Společnost Solaris dodává autobusy pro městskou a regionální dopravu v Izraeli již mnoho let. Díky nové objednávce počet autobusů Solaris vybavených motorem PACCAR dodaných do Izraele překonal hranici 500. Údržbu kloubových autobusů budou provádět servisní dealeři přidružení k dovozci DAF Tashtit společně s dovozcem Solaris Afim.

Ve spolupráci
transport-logistika.cz
Zdroj
TZ DAF Trucks

Přečtěte si také

Back to top button