Silniční doprava

Zákazníci DKV Mobility mohou využívat Tesla Supercharger

Zákazníci DKV Mobility mohou využívat Tesla Supercharger. Zákazníci společnosti DKV Mobility, přední evropské B2B platformy pro platby a řešení na cestách, mají nyní přístup k 10 000 dobíjecím stanicím Tesla Supercharger po celé Evropě. Špičkové služby společnosti Tesla mohou využívat bez ohledu na značku provozovaného elektromobilu. 

Síť Tesla Supercharger je největší a nejspolehlivější rychlodobíjecí síť v Evropě, která nabízí rychlost dobíjení až 250 kW. Nabíjecí místa Tesla Supercharger, která jsou určena pro všechna elektrická vozidla, je možné vyhledat v aplikaci Tesla v sekci pro vozidla ostatních výrobců nebo v aplikaci DKV Mobility. Nová služba je dostupná prostřednictvím platformy GreenFlux, což je dceřiná společnost DKV Mobility zodpovědná za veškerou nabídku pro dobíjení společnosti DKV Mobility.

„Integrace dobíjecích stanic Tesla Supercharger do naší sítě je navržena tak, aby byla v souladu s naší současnou nabídkou a zákazníci DKV Mobility ji mohli snadno využívat bez dalších komplikací. Tím, že našim zákazníkům nabízíme přístup k dobíjecím stanicím Tesla Supercharger bez ohledu na to, jakou značku vozidla řídí, jim umožňujeme těžit z pohodlí, pokrytí, úspory nákladů, rychlejšího nabíjení, ekologické udržitelnosti i ze špičkových zkušeností s dobíjením společnosti Tesla,“ říká Sven Mehringer, výkonný ředitel divize Energy & Vehicle Services ve společnosti DKV Mobility. 

Dobíjení v síti Tesla Supercharger lze spustit pouze pomocí aplikace Tesla. Pro úhradu kartou DKV +CHARGE si musí řidič elektromobilu stáhnout aplikaci Tesla a vytvořit si účet Tesla. V účtu Tesla musí zákazníci DKV Mobility nastavit platby kartou DKV +CHARGE jako výchozí platební metodu. Za tímto účelem mohou do Tesla účtu vložit své jméno a číslo své karty DKV +CHARGE. Po ověření operace společností DKV Mobility bude karta DKV +CHARGE nastavena jako výchozí platební metoda pro vyúčtování.

Zdroj
DKV

Přečtěte si také

Back to top button