Logistika a sklady

DACHSER posiluje ve Švédsku

Mezinárodní logistický provider DACHSER se bude ve Švédsku stěhovat do nových, větších prostor.

Nový logistický terminál vzniká v Göteborgu, druhém největším městě Švédska, kde bude DACHSER od příštího roku využívat překládkovou halu s 15 bránami o velikosti 1.750 m2 a 850 m2 kancelářských ploch. Nový logistický terminál s napojením na dálnice E6 a E20 vzniká na pozemku o velikosti 31.000 m2.
 
Stavební práce začaly v září, logistický areál by měl být uveden do provozu v polovině roku 2014.  „Nadále pokračujeme v rozvoji naší husté evropské logistické sítě a pro tyto účely jsme nastavili vysoké standardy. Nyní máme prostor pro další růst v Göteborgu,“ říká Michael Schilling,  jednatel DACHSERU pro European Network Management & Logistic Systems.
 
Prostory stávající pobočky totiž už neumožňovaly další expanzi. Mats Larsson, Branch Manager pobočky DACHSER Göteborg, k tomu dodává: „Jako spolehlivý partner regionální ekonomiky budeme v blízké budoucnosti schopni nabídnout našim zákazníkům osvědčenou kvalitu v nových moderních prostorách.“   Vlastníkem nového areálu je společnost Galliker Logistic AB, Sweden, která bude užívat část prostor vedle společnosti DACHSER. DACHSER je nájemce areálu a jeho stavební oddělení, které působí v celé Evropě, naplánovalo stavbu dle požadavků obou společností.
 

Přečtěte si také

Back to top button