Logistika a sklady

DACHSER spustí Christmas-HUB

Mezinárodní logistický provider DACHSER reaguje na zvýšené požadavky na přepravy mezi Vánocemi a Novým rokem a připravil pro ně systémové řešení. 27. prosince spustí Christmas-HUB v německém Erlensee, který pokryje zakázky na distribuci po Evropě i od českých zákazníků. Pobočka DACHSER Kladno bude s Christmas-HUBem spojena přímou denní linkou sběrné služby. DACHSER Christmas-HUB bude v provozu do konce tohoto roku.

V období po vánočních svátcích obvykle dochází k výraznému poklesu zásilek. V letošním roce, charakteristickém přerušením globálních dodavatelských toků, je poptávka po přepravách silnější, a tak se do vánočního projektu DACHSER Christmas-HUB zapojí i DACHSER v České republice. Zákazníci z Česka tak mají možnost pro přepravy v posledním týdnu v roce využít systémového, plně digitalizovaného řešení.

Z pobočky DACHSER Kladno bude do Christmas-HUBu v Erlensee poblíž Frankfurtu nad Mohanem každý den odjíždět přímá linka, tam se zásilky zkonsolidují a naloží na další přímé linky do celé Evropy. Z DACHSER Christmas-HUBu v Erlensee jich bude odjíždět na 47. Logistická síť společnosti DACHSER tak zůstane pro české zákazníky plně funkční i v období mezi Vánocemi a Novým rokem a poskytne jim takové kvalitní služby, na které jsou zvyklí i v průběhu celého roku.

Přečtěte si také
Ve spolupráci
transport-logistika.cz
Zdroj
TZ

Přečtěte si také

Back to top button