Logistika a sklady

DHL Supply Chain je Top Employer 

DHL Supply Chain je Top Employer. Společnost DHL Supply Chain, specialista na smluvní logistiku v rámci koncernu DHL Group, získala již potřetí prestižní ocenění Top Employer v České republice. Zároveň byla vyhlášena jedním z nejlepších zaměstnavatelů pro celou Evropu.

„Našich zaměstnanců si nesmírně vážíme a snažíme se dělat maximum pro jejich spokojenost a bezpečí. Certifikát Top Employer potvrzuje naše vysoké standardy v oblasti lidských zdrojů, které uplatňujeme v celé naší organizaci. Zásadními hodnotami jsou pro nás diverzita, rovnost, inkluze a sounáležitost. Ceníme si všech zaměstnanců, kteří je uvádějí do života a zároveň se snaží neopomíjet je ani během svých každodenních pracovních povinností,“ říká Filip Budík, ředitel DHL Supply Chain v České republice.

Přečtěte si také

V rámci programu Top Employers Institute procházejí organizace certifikací na základě vyhodnocení vstupních kritérií a výsledků průzkumu osvědčených postupů v oblasti lidských zdrojů. Zaměstnavatelé se posuzují na základě šesti okruhů, jež zahrnují 20 témat, mezi něž patří mimo jiné strategie zaměřená na lidi, pracovní prostředí, získávání talentů, vzdělávání, diverzita, rovnost a inkluze, osobní pohoda a další.    

Zdroj
DHL Supply Chain

Přečtěte si také

Back to top button