Logistika a sklady

Hödlmayr vidí budoucnost automotive optimisticky, rozšíření skladu v Jenči jen odložil do konce roku

Po dramatických měsících způsobených koronavirovou pandemií se automobilový průmysl začíná postupně zotavovat. Tvrdí to alespoň i dceřiná společnost Hödlmayr Logistics Czech Republic a.s. v Jenči.

Automobiloví odborníci předpokládají, že se trh díky rychlé reakci a nezbytným opatřením ustálí do konce roku 2020 na zhruba 70 až 75 % objemu roku loňského. A tak v duchu hesla „Vždy o krok napřed“ zůstává i v těchto obtížných časech na pořadu dne rozšíření areálu firmy.

„První polovinu roku značně poznamenal vliv epidemie Covid-19, ale už během letních prázdnin, což v jiných letech bývá období poklesu objemů zakázek, se situace začala obracet k lepšímu. Pokud na podzim nenastanou žádné nepředvídané okolnosti, můžeme předpokládat, že se trh odpovídajícím způsobem uklidní, “ říká výkonná ředitelka společnosti Hödlmayr Logistics Czech Republic a.s. Eva Kaňovská

Plánované rozšiřování skladovacích kapacit v Jenči stále probíhá a mělo by také realizováno do konce letošního roku. Tím se areál společnosti v Jenči rozšíří o plochu 12 000 čtverečních metrů, na nichž vznikne 670 nových parkovacích míst.

Přečtěte si také

Back to top button