Logistika a sklady

Jan Andrus, nový acquisition a leasing manager v P3

P3, vlastník, developer a správce evropských průmyslových nemovitostí, posiluje svůj český tým v souladu s expanzí společnosti.

P3 před nedávnem koupila v České republice 11 logistických parků s 58 budovami a přilehlými pozemky s možností výstavby dalších 125 000 m2 průmyslových nemovitostí. Na pozici nového acquisition a leasing managera nyní nastupuje Jan Andrus. Jan Andrus (37), acquisition a leasing manager P3, je zodpovědný za pronájmy stávajících nemovitostí v portfoliu společnosti a za nové akvizice v České republice.
 
Má více než patnáctileté zkušenosti z oblasti realit a developmentu. Od roku 2003 do roku 2005 zastával pozici property managera ve společnosti PPF majetková.  V letech 2005 až 2007 působil jako jednatel a facility manager společnosti CODECO Facility. Před svým nástupem do P3 pracoval od roku 2007 jako leasing a facility manager společnosti REFLECTA Facility, jejíž byl současně jednatelem. Jan Andrus hovoří anglicky, ve svém volném čase se věnuje rodině, rád sportuje a cestuje.
 

Přečtěte si také

Přečtěte si také

Back to top button