Logistika a sklady

Linde Material Handling na veletrhu LogiMAT 2022

Společnost Linde Material Handling se i v letošním roce představí na veletrhu LogiMAT 2022. Na výstavní ploše bude prezentovat své produktové novinky i odborné znalosti z oboru intralogistiky.

Zvláštní pozornost bude věnována unikátním elektrickým vysokozdvižným vozíkům a široká nabídka koncepcí pro efektivní vychystávání zakázek. Dále bud Linde prezentovat i nová digitální řešení pro bezpečnost při práci a ukázky efektivního hospodaření s energiemi. 

Expozice v hale 10 na stánku B21

Veletrh LogiMAT 2022 se uskuteční 31. 5. až 2. 6. v německém Stuttgartu. Linde Material Handling přivítá návštěvníky jak ve vnitřní expozici v hale 10 na stánku B21, tak i na dvou venkovních plochách. Návštěvníkům, kteří se na veletrh přijdou informovat o nových technologiích vysokozdvižných vozíků, nabídne Linde Material Handling prezentaci svého stále rostoucího portfolia produktů a řešení pro intralogistiku. Jedná se například o nejnovější generaci vozíků s protizávažím, poháněných jak spalovacím motorem, tak především elektrickým pohonem s nosností od 2,0 až po 3,5 tuny. Tyto vozíky jsou navrženy tak, aby vyhovovaly všem dostupným digitálním aplikacím, nabízejí impozantní výkon, úspornou spotřebou energie, vysokou úroveň komfortu obsluhy i vynikající výhled z kabiny řidiče. 

Linde Material Handling – novinky na výstavě

Jedním z bodů prezentace Linde Material Handling bude představení nejúspěšnější řady elektrických vysokozdvižných vozíků. Nové modely elektrických vysokozdvižných vozíků řady X, které jsou v oboru manipulační techniky absolutně jedinečné. Kombinují výhody vozíků s hydrostatickým pojezdem s výhodami vozíků využívajících pohon na baterie. Tyto elektrické vysokozdvižné vozíky jsou stejně produktivní jako vozíky se spalovacími motory. Zároveň díky své unikátní konstrukci mají vysokou odolnost vůči prachu i nečistotám, hodí se tak i pro nejnáročnější aplikace. Navíc jsou vhodné pro nepřetržitý provoz až na hranici užitečného zatížení, při kterém zvládají i náročné stoupání a klesání. Pracují tiše, bez nežádoucích emisí a mají nulovou uhlíkovou stopu.

Společnosnost také představí širokou škálu řešení pro vychystávání, která pomáhají uživatelům dosáhnout vyšší efektivity ve všech vychystávacích procesech. K vidění budou jak manuální a poloautomatické varianty zařízení, tak i automatizované průmyslové vozíky, jako je například vysokozdvižný vozík Linde R-MATIC. Velká pozornost bude věnována rovněž rostoucímu množství softwarových a poradenských řešení. Patří mezi ně komplexní funkce systému pro správu vozového parku „Linde connect“, asistenční systémy určené k ochraně osob, infrastruktury a zboží. Odbornou veřejnost jistě zaujme inteligentní energetický management založený na umělé inteligenci.

Více o veletrhu LogiMAT 2022 si přečtete na stránkách výstaviště.

Dále si přečtěte jak si Linde Material Handling pronajalo nové prostory v průmyslovém parku P3 Ostrava Central.

Zdroj
TZ

Přečtěte si také

Back to top button