Logistika a sklady

Přední světový provozovatel logistiky Hellmann posiluje v areálu CTParku Bor

Přední světový logistický provozovatel Hellmann posiluje svou pozici v ČR. V jednom z největších průmyslových parků v zemi CTPark Bor získá nové skladovací prostory. K současným 20 tisícům m2, které zde již obhospodařuje, tak přibude od konce roku dalších téměř 12 tisíc m2. Logistická firma svou základnu v CTParku Bor využije pro celosvětovou distribuci zejména se zaměřením na německé území.

„Společnost Hellmann je naším dlouholetým klientem a respektovaným partnerem. Jsem proto rád, že se nám právě v rámci této spolupráce podařilo flexilbilně reagovat na pořebu dodatečných skladových kapacit v ctParku Bor,” řekl senior business developer CTP pro region Čech Jakub Kodr.

Pilotní projekt pro spolupráci s komunitou

Borský park je pro CTP pilotním projektem, kde zavádí ve velkém měřítku nový přístup ke komunitě. Pro nájemce zde buduje širokou nabídku služeb. Kromě hřišť a dalších zařízení pro volný čas zamětnanců i lidí z okolí, tak developer doplňuje postupně tento i další své areály o kantýny a restaurace, ale také například ubytovací zařízení pro zaměstnance nájemců nebo lékařské ordinace.
„Chceme, aby naše parky byly multifunkční a nenabízely jen práci. Potřebujeme v nich mít i místo, kde se mohou klienti potkávat a trávit volný čas. Dobré vybalancování pracovních a volnočasových aktivit totiž přispívá ke spokojenosti zaměstnanců a my k tomu našim nájemcům nabízíme prostor,” řekl Kodr.
Kvalitu borského areálu a flexibilitu jednání ze strany CTP ocenil také Hellmann. „S CTP máme dlouhodobé zkušenosti. Areál v Boru nám vyhovuje svou polohou, infrastrukturou i navazujícím vybavením. Ocenili jsme především rychlost, s jakou bylo CTP schopno zareagovat na naši poptávku po nových prostorech,“ vysvětlil Marc Wijnen z evropského zastoupení společnosti Helmmann.

Ve spolupráci
transport-logistika.cz
Zdroj
Tisková zpráva
Back to top button