Logistika a sklady

SEGRO posiluje své struktury

Společnost SEGRO posiluje své struktury. Do čela vedení v České republice nastupuje Daniel Kubizňák. Daniel Kubizňák bude zodpovědný za další rozvoj portfolia společnosti v zemi a vedení zdejšího týmu. SEGRO je přední vlastník, správce a developer moderního skladového hospodářství a nemovitostí pro lehký průmysl

S více než 17 lety zkušeností v realitní branži bude Daniel Kubizňák skvělým vedoucím týmu SEGRO Czech Republic. Jeho hlavním cílem bude rozvoj Logistics Park Prague a hledání nových developerských a investičních příležitostí v tuzemsku.  

Přečtěte si také

Daniel Kubizňák, ředitel SEGRO pro Českou republiku říká: Ze spolupráce se společností SEGRO jsem nadšený a těším se na vedení týmu a na prosazování rozvojových a investičních aktivit v České republice. Pro trh průmyslových nemovitostí je to velmi vzrušující období a před sebou vidím značnou příležitost.

SEGRO posiluje své struktury v České republice

Společnost vlastní a spravuje v České republice Logistics Park Prague s téměř 170 000 m2 stávajících prostor ve 14 budovách a zajištěným portfoliem pozemků pro další růst. Logistics Park Prague těží ze strategické polohy v blízkosti centra města a pražského letiště. Park se nachází v blízkosti dálnice D6 (Praha–Karlovy Vary) a v blízkosti Pražského okruhu, který poskytuje skvělé napojení na dálnici D5 (Praha–Plzeň–německá hranice) a D1 (Praha–Ostrava–Polsko; Praha–Slovensko).

Více informací naleznete na stránkách společnosti.

Aktuality ze světa logistiky najdete na našich stránkách.

Zdroj
TZ

Přečtěte si také

Back to top button