Logistika a sklady

Prologis pověřil 108 AGENCY exkluzivním marketingem svého parku v Jenči

Realitně-konzultantská společnost 108 AGENCY rozšířila své portfolio o další projekt, pro který bude výhradně zajišťovat marketingovou propagaci.

Společnost nově získala smlouvu na exkluzivní marketing areálu Prologis Park Prague Airport severozápadně od Prahy, na jehož prodeji developerské společnosti Prologis se nedávno podílela.
 
„Velmi si vážíme, že se nám společnost Prologis po úspěšné transakci rozhodla důvěřovat i v oblasti marketingu a ve vyhledání nových nájemců pro svůj jenečský park. V současné době připravujeme koncept marketingových nástrojů, který je zaměřen na aktivní propagaci areálu a s tím spojenou možnost pronájmu ve vysoce kvalitních prostorách,“ říká Jakub Holec, majitel 108 AGENCY.
 
„Již dnes vedeme jednání s potenciálními nájemci první fáze projektu, která zahrnuje spekulativní výstavbu přibližně 30 000 m2 a jež započne letos v srpnu,“ doplňuje Jakub Holec.  Developer a provozovatel logistických nemovitostí Prologis koupil tento logistický areál o rozloze téměř 33 hektarů od společnosti Skanska Property Czech Republic.
 
Areál nabízí možnosti pro další výstavbu a lze jej tak rozšířit o více než 132 tisíc m2. Prologis Park Prague Airport se nachází u dálnice R6 5 minut jízdy od mezinárodního Letiště Václava Havla. Je také výborně dostupný z Pražského okruhu a dálnice D5, která spojuje Prahu s Německem.
 

Přečtěte si také

Back to top button