Logistika a sklady

Skvělý úspěch pro Baoli

Skvělý úspěch pro Baoli. Výrobce manipulační techniky Baoli letos slaví své 20. výročí. Společnost, založená v roce 2003 v Jingjiangu, Číně, se za pouhá dvě desetiletí stala důležitým hráčem na globálním trhu manipulace s materiálem.

Důležitým mezníkem v rychlém rozvoji byl vznik společného podniku Kion Baoli Forklift Co., Ltd. v roce 2009, díky kterému se Baoli stalo součástí KION Group – přední globální skupiny v oblasti intralogistiky s působností ve více než 100 zemích. Pouhý rok poté byla společnost plně začleněna do skupiny KION.

Skvělý úspěch pro Baoli

Od té doby Baoli neustále rozšiřuje své produktové portfolio a rozšiřuje svou mezinárodní přítomnost daleko za hranice Asie, v roce 2018 byla založena Baoli EMEA S.p.A. se sídlem v Miláně, Itálii. Baoli EMEA (Evropa, Blízký východ, Afrika) je nyní zastoupena ve více než 50 zemích prostřednictvím více než 350 prodejců. V Americe jsou produkty Baoli prodávány prostřednictvím KION North America a KION South America. Výrobní zařízení nadále sídlí v Číně, závody jsou v Jingjiangu poblíž Šanghaje a další moderní závod je v Jinanu. Ten byl byl otevřen koncem roku 2021 a je v něm také výzkumné a vývojové centrum. Kromě toho je v Evropě centrální sklad produktů a náhradních dílů v italském městě Rolo.

Díky tomu je Baoli aktivní ve více než 80 zemích po celém světě a prostřednictvím rozsáhlé sítě prodejců nabízí široký sortiment vysokozdvižných vozíků a produktů pro skladovou technologii. Společnost se zaměřuje na výrobu robustních a bezpečných vozíků, které zaručují spolehlivý a jednoduchý provoz za dostupné ceny. Cílem společnosti Baoli je nabízet cenově výhodné produkty a řešení, které přesně odpovídají potřebám zákazníka.

Praktické průmyslové vozíky

Baoli nabízí svým zákazníkům kompletní sortiment spolehlivých průmyslových vozíků, včetně elektrických vysokozdvižných vozíků se 3 a 4 koly s nosností od 1,5 do 3,5 tun, dieselových vysokozdvižných vozíků s nosností od 1,5 do 10 tun a řady skladových vozíků, jako jsou nízkozdvižné a vysokozdvižné paletové vozíky. V následujících měsících budou uvedeny na trh další nové modelové řady – díky novému, modernímu výrobnímu závodu v Jinanu.

Baoli se chystá stát se jedním z předních dodavatelů v oblasti průmyslových vozíků v oblasti EMEA v segmentu základní úrovně. Chceme dosáhnout pozice, kdy budeme první volbou zákazníků,“ říká Christian Bischof, generální ředitel Baoli EMEA. „Naše vozíky jsou ideálním řešením pro každodenní manipulaci s materiálem se spolehlivými, bezpečnými a snadno ovladatelnými vozíky za přijatelnou cenu.”

Důvodem Bischofovy optimismu je skutečnost, že segment vstupní úrovně roste mnohem rychleji než zbytek trhu. A výhody Baoli jsou zřejmé, vysvětluje Bischof: V našich produktech kombinujeme evropskou kvalitu a technické zkušenosti s čínskou dynamikou a nákladově efektivními výrobními místy. Výsledkem toho jsou velmi konkurenceschopné výrobky, které obstojí ve srovnání s jakýmkoli jiným vstupním průmyslovým vozíkem po celém světě.“

Zdroj
KION Group

Přečtěte si také

Back to top button