Logistika a sklady

Skvělý úspěch pro Baoli

Skvělý úspěch pro Baoli. Výrobce manipulační techniky Baoli letos slaví své 20. výročí. Společnost, založená v roce 2003 v Jingjiangu, Číně, se za pouhá dvě desetiletí stala důležitým hráčem na globálním trhu manipulace s materiálem.

Důležitým mezníkem v rychlém rozvoji byl vznik společného podniku Kion Baoli Forklift Co., Ltd. v roce 2009, díky kterému se Baoli stalo součástí KION Group – přední globální skupiny v oblasti intralogistiky s působností ve více než 100 zemích. Pouhý rok poté byla společnost plně začleněna do skupiny KION.

Přečtěte si také

Skvělý úspěch pro Baoli

Od té doby Baoli neustále rozšiřuje své produktové portfolio a rozšiřuje svou mezinárodní přítomnost daleko za hranice Asie, v roce 2018 byla založena Baoli EMEA S.p.A. se sídlem v Miláně, Itálii. Baoli EMEA (Evropa, Blízký východ, Afrika) je nyní zastoupena ve více než 50 zemích prostřednictvím více než 350 prodejců. V Americe jsou produkty Baoli prodávány prostřednictvím KION North America a KION South America. Výrobní zařízení nadále sídlí v Číně, závody jsou v Jingjiangu poblíž Šanghaje a další moderní závod je v Jinanu. Ten byl byl otevřen koncem roku 2021 a je v něm také výzkumné a vývojové centrum. Kromě toho je v Evropě centrální sklad produktů a náhradních dílů v italském městě Rolo.

Díky tomu je Baoli aktivní ve více než 80 zemích po celém světě a prostřednictvím rozsáhlé sítě prodejců nabízí široký sortiment vysokozdvižných vozíků a produktů pro skladovou technologii. Společnost se zaměřuje na výrobu robustních a bezpečných vozíků, které zaručují spolehlivý a jednoduchý provoz za dostupné ceny. Cílem společnosti Baoli je nabízet cenově výhodné produkty a řešení, které přesně odpovídají potřebám zákazníka.

Praktické průmyslové vozíky

Baoli nabízí svým zákazníkům kompletní sortiment spolehlivých průmyslových vozíků, včetně elektrických vysokozdvižných vozíků se 3 a 4 koly s nosností od 1,5 do 3,5 tun, dieselových vysokozdvižných vozíků s nosností od 1,5 do 10 tun a řady skladových vozíků, jako jsou nízkozdvižné a vysokozdvižné paletové vozíky. V následujících měsících budou uvedeny na trh další nové modelové řady – díky novému, modernímu výrobnímu závodu v Jinanu.

Baoli se chystá stát se jedním z předních dodavatelů v oblasti průmyslových vozíků v oblasti EMEA v segmentu základní úrovně. Chceme dosáhnout pozice, kdy budeme první volbou zákazníků,“ říká Christian Bischof, generální ředitel Baoli EMEA. „Naše vozíky jsou ideálním řešením pro každodenní manipulaci s materiálem se spolehlivými, bezpečnými a snadno ovladatelnými vozíky za přijatelnou cenu.”

Důvodem Bischofovy optimismu je skutečnost, že segment vstupní úrovně roste mnohem rychleji než zbytek trhu. A výhody Baoli jsou zřejmé, vysvětluje Bischof: V našich produktech kombinujeme evropskou kvalitu a technické zkušenosti s čínskou dynamikou a nákladově efektivními výrobními místy. Výsledkem toho jsou velmi konkurenceschopné výrobky, které obstojí ve srovnání s jakýmkoli jiným vstupním průmyslovým vozíkem po celém světě.“

Zdroj
KION Group

Přečtěte si také

Back to top button