Logistika a sklady

Společnost Kühne + Nagel otevřela nový hub ve Vídni, Rakousku

Společnost Kuehne + Nagel otevřela ve Vídni centrální hub na provoz pozemní přepravy sběrných zásilek z a do východní Evropy.

Tento hub je dalším důležitým krokem společnosti Kuehne + Nagel ve strategii neustálého rozšiřování její evropské sítě silniční nákladní dopravy. Nový evropský hub spojí všechny hlavní země východní Evropy pomocí přímých linek díky více než 300 odjezdům každý týden. Centralizovaná platforma na přepravu sběrných zásilek umožňuje lepší využití kapacity, snížení doby přepravy a zvýšení počtu linek s denními odjezdy v rámci Evropy. Pevné doby přepravy a naplánované odjezdy zajistí zákazníkům transparentní a plynulý pohyb nákladu.
 
“Otevření našeho hubu ve Vídni doplňuje náš strategický přístup k vytvoření vysoce efektivní sítě na přepravu pozemních zásilek a nabídne našim zákazníkům spolehlivé dodací lhůty napříč naším regionem a celou Evropou. Vídeň byla jasnou volbou, jako nejlépe vhodná lokalita pro toto důležité centrum, neboť je branou do západních i východních průmyslových center”, prohlašuje Jörg Herwig, Senior Vice President Road & Rail Eastern Europe
 
O společnosti Kuehne + Nagel
Se svými přibližně 63 000 zaměstnanci v 1000 provozovnách ve více než 100 zemích patří skupina Kühne + Nagel mezi největší světové logistické společnosti. Její silná pozice na trhu je dána námořní, leteckou a kontraktní logistikou a podnikáním v silniční dopravě s jasným zaměřením na poskytování logistických řešení nejvyšší kvality na bázi informačních technologií.

 

Přečtěte si také

Back to top button