Logistika a sklady

Společnosti Toyota Material Handling CZ a SK mají nového jednatele

Novým jednatelem české a slovenské pobočky společnosti Toyota Material Handling Europe byl s účinností od 1.7.2012 jmenován Jan Pachman.

Do TMHCZ a TMHSK přichází z Océ Technologies N.V., součásti Canon Group, kde pracoval 13 let, posledních 6 let jako CEO and Advisor Board Member pro Océ Czech Republic a Océ Slovak Republic. Janu Pachmanovi je 42 let, je ženatý a má tři děti.
 
Ve funkci vystřídal Jaroslava Antene, který byl jmenován do funkce TMHE Ředitel Business Solutions a bude zodpovědný za další rozvoj a koordinaci evropských aktivit společnosti Toyota Material Handling Europe v oblasti prodeje použité techniky a krátkodobého i dlouhodobého pronájmu.
 
O společnostech Toyota Material Handling CZ a SK
TMHCZ i TMHSK patří k předním dodavatelům produktů a služeb v oblasti manipulační techniky na českém trhu. Podporuje zákazníky všech velikostí a nabízí optimální řešení manipulace s minimálnímí vlivem na životní prostředí a s nízkými provozními náklady pro všechna odvětví ekonomiky. Čelní vysokozdvižné vozíky Toyota, skladová technika BT i tahače obou značek stejně jako nabídka služeb s přidanou hodnotou v oblasti servisu, krátkodobého i dlouhodobého pronájmu, fleet managementu nebo použité techniky tvoří absolutní špičku v oboru. TMHCZ i TMHSK jsou součástí evropské struktury společnosti Toyota Material Handling Europe (TMHE).
 
O společnosti Toyota Material Handling Europe
TMHE operuje ve více než 30 evropských zemích, s ředitelstvím ve Švédsku, evropskou kanceláří v Bruselu a výrobními centry v Ancenis (Francie), Boloni (Itálie) a Mjölby (Švédsko). S více než 5 000 servisními techniky, 8 000 zaměstnanci a sítí nezávislých prodejců a distributorů je TMHE evropskou regionální organizací skupiny Toyota Material Handling Group (TMHG), která je součástí koncernu Toyota Industries Corporation (TICO) – světové jedničky v oboru manipulační techniky.
 

Přečtěte si také

Back to top button