Logistika a sklady

STILL slaví 30 let

STILL slaví 30 let. Společnost STILL, která poskytuje a vyvíjí intralogistická řešení pro potřeby všech druhů skladových provozů, slaví 30 let na českém trhu. Úspěšně automatizuje procesy, implementuje intralogistická řešení a je průkopníkem v oblasti cirkulární ekonomiky. 

Společnost STILL ČR nabízí vysokozdvižné vozíky, další manipulační techniku a vše, co souvisí s vybavením moderních skladů. Samozřejmou součástí dodávaných intralogistických řešení jsou nejnovější skladové technologie, zahrnující i robotické vozíky a statickou automatizaci. Společnost se zaměřuje na inovace nejen na poli technologií, pohonu manipulační techniky, automatizace a digitalizace, ale také například chytrých řešení uspořádání skladu, včetně dodávek regálových systémů. Její produkty a služby tak mohou využít všichni, kdo usilují o bezchybně fungující, chytře řešený, efektivní, technologicky vytříbený a prosperující provoz, ať už se jedná o velké sklady navázané na výrobní linky, nebo menší prostory. Na českém trhu značka STILL úspěšně působí již 30 let.

Česká pobočka STILLu se pyšní nízkou fluktuací zaměstnanců. K těm, kteří v ní působí nejdéle, patří současný obchodní ředitel a prokurista společnosti Tomáš Hnízdil, který ve STILL ČR pracuje již od roku 1998. 

„Vážíme si všech našich zákazníků a zaměstnanců. Mnoho z nich s námi prožilo velkou část naší historie. Partnerství a spolupráce patří mezi klíčové hodnoty naší firemní kultury,“ říká Tomáš Hnízdil a pokračuje: „Jsem pyšný, jakým směrem se STILL v České republice ubírá. Nastavujeme trendy a troufám si tvrdit, že se nám to daří na výbornou. Co se týče významných milníků posledních let, klíčové bylo například uvedení autonomních vozíků řady iGo neo, které následují svou obsluhu na každém kroku. Vytváří se tak unikátní spojení lidské práce a stroje. Automatizace bude do budoucna stále důležitější. Jsem také pyšný na koncept mobilní myčky, protože o manipulační techniku je potřeba pravidelně pečovat, aby sloužila dlouhodobě dobře a bez závad.“ Mobilní myčka společnosti STILL ČR zajišťuje ekologické čištění vysokozdvižných vozíků přímo u zákazníka a je jedinou svého druhu na světě. 

Zdroj
STILL

Přečtěte si také

Back to top button