Logistika a sklady

WEDO rozšířilo síť výdejních míst 

WEDO rozšířilo síť výdejních míst. Logistický operátor WEDO pokračuje v rozšiřování a zefektivňování svých přepravních kapacit.  V letošním roce rozšířilo síť výdejních míst o čtvrtinu, v blízké době počítá s dalším navýšením počtu výdejních míst až na 1800.

Zároveň doručuje již do více než 1500 výdejních boxů. V předvánočním období očekává růst počtu zásilek v souvislosti se zvýšeným zájmem o nákupy na on-line platformě Allegro.cz.

V rámci přípravy na předvánoční sezónu, ale i očekávaný dlouhodobý růst v nadcházejícím období, WEDO dál rozšiřuje svou síť výdejních míst a nabírá nové dopravce a kurýry

WEDO za poslední rok rozšířilo síť výdejních míst, na které doručuje své zboží, o čtvrtinu. Nyní lze využít více než 1400 míst a v blízké době se síť rozroste na více než 1800 míst. 

„V předvánočním období je každoročně o služby přepravních společností největší zájem. Počítáme s tím, že v posledním čtvrtletí roku vzroste počet doručených zásilek o desítky procent a chceme být na tento růst dobře připraveni. Letos očekáváme obzvláště silný zájem, protože jsme se stali hlavním přepravním partnerem platformy Allegro na českém trhu, na který společnost nedávno vstoupila. S příchodem Allegra získávají čeští kupující možnost širokého výběru z více než 130 milionů nabídek na jednom místě,“ připomíná Aleš Kučera, Delivery Sales Manager WEDO.

Kromě distribuce na výdejní místa WEDO využívá k distribuci zásilek stále oblíbenější výdejní boxy, již více než 1500 jich umí přijímat zásilky WEDO. A velmi silnou pozici má společnost i u nejpopulárnějšího způsobu doručení v ČR – domů či do práce příjemce zásilky.

WE|DO je od loňského roku součástí skupiny Allegro, která je mj. provozovatelem jednoho z největších on-line tržišť v Evropě. To českým zákazníkům umožňuje výběr z více než 130 milionů nabídek na jednom místě. WE DO zároveň nově zajišťuje přepravu tzv. na poslední míli po celé ČR, a to i zásilek pocházejících z Polska. 

 „Abychom tento nárůst nových zásilek byli schopni i do budoucna, v požadované kvalitě pokrýt, nabíráme nové dopravce a kurýry, a to nejen na předvánoční období, ale i na dlouhodobou spolupráci,“ vysvětluje Denisa Uhrová, HR Business Partner společnosti. WEDO tak hledá desítky nových dopravců a kurýrů disponujících vlastní dodávkou nebo flotilou, kterým nabízí garanční program zajišťující pravidelnou odměnu po celý rok, a možnost stát se výhradním přepravním partnerem Allegro pro Českou republiku.

Kromě pokračujícího růstu se WEDO zaměřuje především na zvyšování komfortu, spokojenost zákazníků, a zjednodušování služeb. „Úspěšná budoucnost tohoto typu podnikání je postavena na tom, že doručovací společnost doveze zásilku klientovi v čase a na místo, které mu vyhovuje. A v tom hrají nezbytnou roli neustálé modernizace našich služeb; ať už se jedná o zefektivnění logistických procesů, přehlednou mobilní aplikaci WEDO nebo pokračující rozšiřování možností způsobů doručení zásilek,“ uzavírá Leona Kotlasová, Product Business Development Manager WEDO.

WEDO je nově členem skupiny Allegro, která je největší firmou evropského původu 
v oblasti e-commerce. Allegro nabízí okolo 130 milionů druhů zboží doplněného o širokou paletu benefitů zahrnující např. dodávky i vratky zboží zdarma, program bezpečného nákupu či řadu speciálních nabídek a akcí.

Zdroj
WEDO

Přečtěte si také

Back to top button