Motorismus

Změny ve vedení DAF Trucks

Změny ve vedení DAF Trucks. Harry Wolters, viceprezident společnosti PACCAR, byl povýšen na post globálního generálního ředitele s odpovědností za poháněcí řetězce a elektrifikaci ve společnosti PACCAR Inc., mateřské společnosti DAF Trucks, a to s účinností od 1. srpna. 

Ve své současné pozici viceprezidenta PACCAR a prezidenta společnosti DAF Trucks jej s účinností od stejného data nahradí Harald Seidel.

Přečtěte si také

Změny ve vedení DAF Trucks

Harry Wolters pracuje pro společnost PACCAR 26 let. Během své kariéry ve společnosti DAF Trucks zastával různé role s rostoucí odpovědností, včetně ředitele výrobního závodu, ředitele lidských zdrojů, provozního ředitele a evropského obchodního ředitele. V roce 2018 byl Harry Wolters povýšen na viceprezidenta společnosti PACCAR a prezidenta DAF Trucks.

Harry Wolters je absolventem University of Eindhoven (M.A.- Business Engineering) a v roce 2017 absolvoval Stanford Executive MBA program. Ve své nové roli přesídlí do centrály PACCAR, Inc., Bellevue v USA a bude podléhat Johnu Richovi, řediteli pro technologie a viceprezidentovi PACCAR.

Harald Seidel nastoupil do společnosti DAF Trucks v roce 2001 a zastával různé pozice s rostoucí odpovědností v rámci finanční a controllingové organizace společnosti DAF Trucks, včetně Controller PACCAR Parts Europe, Controller DAF Marketing & Sales a Group Controller. V roce 2017 byl Harald povýšen na pozici finančního ředitele a člena představenstva DAF Trucks.

Harald Seidel získal magisterský titul v oboru ekonometrie na univerzitě v Tilburgu a postgraduální titul v oblasti controllingu (CMA/CFM) na univerzitě v Amsterdamu. Ve své nové pozici bude podřízen Harriemu Schippersovi, prezidentovi PACCAR a finančnímu řediteli.

Přečtěte si také

Back to top button