Zprávy

Nový Master: Renault Trucks představuje svoji exkluzivní red edition

Nová přední maska, nový interiér, nové motory, nové pomocné systémy řízení, Renault Trucks uvádí na trh nový model Master.

Značka Renault Trucks při této příležitosti představuje svoji exkluzivní edici: Master Red EDITION. Tato edice s bohatou výbavou je k dispozici pro všechny varianty modelové řady Master s dieselovým nebo elektrickým pohonem.

Renault Trucks uvádí na trh nový model Master s odvážným designem robustní přední masky, inovovaným interiérem, kompletně přepracovanou přístrojovou deskou a volantem a s řadou ergonomických úložných prostor. Nabízí nové pomocné systémy řízení: nouzové brzdění, asistent bočního nárazového větru, permanentní snímání prostoru za vozidlem, varování v mrtvém úhlu a parkovací asistent vpředu a vzadu.

Nový Master zahrnuje šest dieselových variant motorů Euro 6 d-temp a Euro VI, od 130 do 180 k/400 Nm a jednu variantu elektrického motoru o výkonu 57kW. Všechny spalovací motory jsou vybaveny technologií Bi-Turbo, která kombinuje nízký krouticí moment se zvýšeným výkonem pro optimální jízdu. Spotřeba paliva se proto snižuje až o 1L/100 km a emise CO2 zůstávají pod kontrolou.

Master Red EDITION, exkluzivní edice Renault Trucks
Master Red EDITION je k dispozici ve variantě furgon, podvozek s kabinou nebo plošina k dostavbě a je sériově vybaven novým motorem Euro 6 d-temp o výkonu 150 k /385 Nm.

Součástí standardního vybavení Master Red EDITION je také robustní chromovaná přední maska, která dokonale ladí s novými LED světlomety.
Interiér vozidla nabízí nové čalounění, chromovanou úpravu větracích otvorů a ovladačů klimatizace a černou chromovanou řadicí páku, které podtrhují harmonii čistých a moderních linií. Master Red EDITION je standardně vybaven vysouvací podložkou pro další pracovní nebo relaxační prostor, odkládací schránkou pro ještě více úložného prostoru a bezdrátovou nabíječkou pro chytré telefony.

Nové vybavení Master Red EDITION zvyšuje bezpečnost a pohodlí řidiče (klimatizace, tempomat a omezovač rychlosti, automatická aktivace světel a stěračů) a nabízí nové funkce jako rádio bluetooth USB, asistent bočního nárazového větru anebo skládací klíč se dvěma tlačítky.

V nabídce jsou další volitelné výbavy:
– Nouzové brzdění AEBS.
– Permanentní snímání prostoru za vozidlem: obrazovka je propojená s kamerou umístěnou v zadní části vozidla, která umožňuje řidiči sledovat prostor za vozidlem navíc k výhledu, který poskytují vnější zpětná zrcátka.
– Parkovací asistent: přední radar je dostupný navíc k zadnímu radaru pro jednoduché manévrování.
– Varování v mrtvém úhlu: varovné světlo ve zpětném zrcátku upozorňuje řidiče o přítomnosti vozidla v mrtvém úhlu.
– Přídavné zamykání bočních a zadních dveří zlepšuje zabezpečení nákladového prostoru.
– Multimediální systém MediaNav4 7’’ multi-dotyková obrazovka, obsahující replikaci chytrých telefonů pro Android AutoTM a Apple CarPlayTM pro použití aplikací telefonu během řízení.

Uvedení limitované Red EDITION potvrzuje závazek značky Renault Trucks v segmentu lehkých užitkových vozidel, ve kterém francouzský výrobce zaznamenává konstantní nárůst prodaných vozidel, které vzrostly za uplynulé čtyři roky o 10%.

Renault Trucks nabízí své know-how z oblasti těžkých nákladních vozidel, obchodní zkušenosti a servisní zázemí všem profesionálům, ať už jde o živnostníky, řemeslníky nebo specialisty na městskou rozvážku.

Renault Trucks nabízí kompletní distribuční řadu vozidel od 3,5 do 26 t. 

Přečtěte si také

Back to top button