Zprávy

Ředitelem produktů a marketingu MONETA Money Bank se stává Andrew Gerber

Novým šéfem divize produktů a marketingu (Chief Products & Marketing Officer) MONETA Money Bank se od 1. července stává Andrew Gerber.

V nové funkci má na starosti rozvoj banky v oblasti retailových produktů a marketingu. Andrew Gerber přichází z rumunské Banca Comerciala Romana. V MONETA Money Bank bude členem Senior Management Teamu banky. Nahradil Ronalda Boddyho ze skupiny General Electric (GE), který banku opustil po vstupu MONETA Money Bank na Burzu cenných papírů Praha.
 
Andrew Gerber (41 let) je zkušený manažer s dlouholetými zkušenostmi s realizací strategických změn ve finančních službách. Má za sebou téměř 20letou zkušenost v bankovnictví, finančních a konzultačních službách. Uplynulých 5 let strávil v Banca Comerciala Romana, kde pracoval na pozici výkonného ředitele pro retailové produkty a řízení segmentů. Byl zodpovědný za výkonnost a strategický rozvoj retailu, včetně řízení produktů a segmentu pro retailové klienty a malé firmy.
 
Svoji kariéru nastartoval v několika poradenských společnostech ve Velké Británii, kde působil jako konzultant. V letech 2007–2011 pracoval pro Royal Bank of Scotland, kde postupně vedl produkty, strategii komerčního bankovnictví, půjčky, hypotéky, pojištění a služby přímého bankovnictví.
 
Andrew vystudoval univerzitu v Durhamu ve Spojeném království. Má britské občanství, ale narodil se v Jihoafrické republice. Má 4 děti a ve volném čase se věnuje lyžování, běhu nebo tenisu. Kromě sportů se také zajímá o historii a rád čte.

Přečtěte si také

Přečtěte si také

Back to top button