Zprávy

Scania se stala servisním partnerem pro návěsy společnosti ZVVZ MACHINERY

Mezi společností Scania a ZVVZ MACHINERY Milevsko byla podepsána smlouva o zajištění servisních prací. Týkat se bude návěsů provozovaných v oblasti Moravy a Slezska.

K provádění garančních prohlídek a záručního i pozáručního servisu bude docházet v Třanovicích. „Jsme rádi za projevenou důvěru. Autorizované servisy Scania nabízí vysokou kvalitu a odbornost nejen pro opravu a údržbu nákladních vozidel a autobusů, ale právě také pro velké množství přípojných vozidel,“ říká vedoucí servisu Scania v Třanovicích a Paskově Milan Doležal.

„Pro ZVVZ MACHINERY, a.s. je servis v Třanovicích výhodný především svou lokalitou, protože oblast Moravy a Slezska nebyla dosud smluvně zajištěna kvalitním záručním a pozáručním servisem. Značka Scania je pro nás synonymem kvality, proto věříme, že budeme s jejími službami spokojeni,“ říká Jana Urbanová.

Značka ZVVZ není na trhu žádným nováčkem. V letech 1959 až 1995 opustily brány výrobního podniku tisíce ocelových přepravníků a přepravníkových nádob. V roce 1995 byla zahájena výroba hliníkových produktů. Od roku 2013 jsou do výrobního programu zařazeny i zemědělské návěsy na tekuté odpady. V letošním roce byl sortiment výrobků určených pro zemědělský sektor rozšířen o výměnné nástavby. Pokud má zákazník vlastní přání a potřeby, dokáže společnost ZVVZ MACHINERY nabídnout i speciální řešení. 

Přečtěte si také

Back to top button