Silniční doprava

Limitovaná edice tahače F-MAX Select

Limitovaná edice tahače F-MAX Select. Ford Trucks uvádí na trh limitovanou edici F-MAX Select v počtu 400 kusů pro evropský trh. Model F-MAX, oceněný v soutěži International Truck of the Year (ITOY) 2019, tak posouvá zážitek z jízdy na jedinečnou úroveň kombinací obohacených designových detailů s pokročilými technologiemi a pohodlím.

Emrah Duman, Ford Trucks Leader, říká: „Jako inovativní značka, která naslouchá potřebám našich zákazníků, zaměřujeme své úsilí i na oblasti výzkumu a vývoje a poskytování technologií nové generace. Díky tomu jsme schopni nyní představit F-MAX Select, vozidlo, které tento přístup charakterizuje a které vyrábíme v omezené množství pro zákazníky, kteří ocení designovou prémiovost ve spojení s nejnovějšími technologiemi. Tento prémiový model jsme svědomitě vyrobili s ohledem na design tak, aby odpovídal očekáváním našich klientů a přinesl jedinečný zážitek z jízdy. Inspirovaní vizí „Sharing the load“ budeme našim zákazníkům i nadále poskytovat vyšší efektivitu, lepší výkon a špičkové inovace. ”

Přečtěte si také

Výkon, komfort, funkčnost a luxus v jednom

Výkonný motor Ecotorq modelu F-MAX Select produkuje výkon 500 koní a točivý moment 2 500 Nm, zatímco jeho brzdný výkon je 400 kW. Pneumatiky Michelin nabízejí maximální výkon a minimální spotřebu paliva za všech silničních podmínek. Svým aerodynamickým designem a vysoce pohodlnou ergonomickou kabinou pak nabízí F-MAX Select uživatelům neobvyklou míru komfortu na dlouhé vzdálenosti.

F-MAX Select ztělesňuje nekompromisní designovou filozofii Ford a nastavuje nová měřítka pro sofistikovaný a špičkový design s výraznými detaily v bronzově černém tónu.

Na exteriéru vozidla vynikají černé LED světlomety, černá ocelová kola a černé schody kabiny v kombinaci s bronzovými prvky na krytech zrcátek, přední masce chladiče a bočních mezinápravových spojlerech, které odlišují F-MAX Select jako vyjádření luxusu na silnici. Kabina pak plynule přenáší vnější designový přístup také do interiéru. Černá kožená sedadla, plyšový černý kožený volant doplňují nádherné bronzové detaily přístrojové desky, volantu a dveří. F-MAX Select disponuje 8palcovým sdruženým informačním panelem a 9palcovým dotykovým multimediálním systémem a poskytuje tak pohodlí a funkčnost na dlouhých cestách. Stejně tak vynikají velké úložné prostory nad horním lůžkem, nebo komfortní lednička. 

Záruka 4 roky

Importér vozidel Ford Trucks, společnost F TRUCKS a.s. tento rok spustila 4letou záruku bez limitu kilometrů, která se váže na všechny nově zakoupené tahače F-MAX. Tato limitovaná edice není výjimkou a společně s exkluzivním vzhledem lze tak získat na trhu velmi neobvyklou porci záruky.

Pokročilé technologie zvyšující bezpečnost jízdy

F-MAX Select také nabízí komplexní asistenční balíček s nejnovějšími technologiemi pro zvýšení bezpečnosti. Inteligentní adaptivní a prediktivní tempomat s funkcí Stop & Go umožňuje pohodlnější a pohodlnější jízdu na dlouhé vzdálenosti, zatímco pokročilý systém nouzového brzdění snižuje riziko kolize automatickým brzděním v nouzových situacích. Příprava pro montáž alkoholového imobilizéru pak umožňuje jeho montáž a zvyšuje tak bezpečnost tím, že zabraňuje řízení pod vlivem alkoholu.

Systém sledování pozornosti řidiče je bezpečnostní systém vozidla, který pomáhá řidičům předcházet nehodám díky detekci nedostatku spánku a ztráty pozornosti. 

Informační systém Moving-Off je bezpečnostní systém, který pomocí radarovému senzoru umístěného v přední části vozidla detekuje přítomnost chodců a cyklistů před vozidlem a varuje řidiče před rozjezdem pomocí vizuálního a zvukového signálu.

F-MAX Select rovněž nabízí systém varování při vybočení z jízdního pruhu, zatímco systém pro sledování mrtvého úhlu monitoruje okolí vozidla a v případě detekce včas řidiče varuje. Pro bezpečnější a pohodlnější jízdu pak slouží i systém monitorování tlaku v pneumatikách, signál nouzového zastavení a předkolizní asistent s detekcí chodců, zadní kamera, nebo rozpoznávání dopravních značek.

F-MAX Select je možné zakoupit již nyní u importéra značky Ford Trucks!

Zdroj
F Trucks
Back to top button