Logistika a sklady

108 AGENCY sprostředkovala pronájem více než 31 000 M2 v Jenči u Prahy

Realitně-konzultantská společnost 108 AGENCY byla podepsána pod jednu z největších nájemních transakcí na trhu průmyslový nemovitostí za loňský rok – 36 000 m2 výrobních prostor pro společnost Grammer v Žatci.

I letos se 108 AGENCY podařilo zprostředkovat významný obchod. Její konzultanti dohodli výstavbu nových prostor o velikosti přibližně 31 000 m2 v Prologis Parku Prague-Airport pro dodavatele ochranných pracovních prostředků, společnost ČERVA. Společnost ČERVA si vybrala 108 AGENCY pro vyhledání budoucích prostor pro své podnikání z několika realitních agentů.
 
Finanční ředitel společnosti ČERVA Ing. Miroslav Pivrnec k tomu dodává: „108 AGENCY jsme zvolili pro její proaktivní přístup a velmi dobrou znalost trhu. Roli zde hrál i fakt, že je to česká společnost bez zahraničního vlastníka, což pro nás představovalo bonus nezávislosti a nestrannosti.“
 
108 AGENCY pro společnost ČERVA připravila detailní srovnání všech nabídek vhodných prostor na trhu, a to jak z hlediska obchodních podmínek, tak i z hlediska technických standardů. Společnost dále zajistila realizaci kompletního výběrového řízení na developera a společnosti ČERVA byla plně k dispozici od začátku jednání o nájemních podmínkách až do podpisu smlouvy o nájmu, konkrétně smlouvy o smlouvě budoucí.
 
„Prostory v Prologis Parku Prague-Airport budou sloužit jako nové sídlo a centrální sklad společnosti ČERVA v České republice. Těší nás, že si pro vyhledání nových prostor vybrala společnost právě nás a že jsme ve velmi krátkém čase dokázali naplnit veškeré její požadavky, uvedl Ing. Jakub Holec, vedoucí oddělení průmyslových nemovitostí 108 AGENCY.  
 
 
ČERVA, velkoobchodní dodavatel osobních ochranných pracovních prostředků, nabízí mimořádně široké portfolio produktů s vysokou skladovou dostupností, kterou může garantovat díky centralizovanému skladu, stabilnímu týmu kvalifikovaných zaměstnanců a široké partnerské distribuční síti nejen v ČR, ale i v rámci EU.  Zárukou stability firmy je její silné finanční zázemí a rovněž stabilní portfolio dodavatelů i zákazníků u nás i v zahraničí. V roce 2013 dosáhla společnost konsolidovaného obratu více než 3 miliardy korun.
 
Prologis Park Prague-Airport je nový logistický areál v Praze-západ, který nabízí na ploše 33 hektarů cca 132 000 m2 stavebního potenciálu pro průmyslové využití. Areál se nachází u exitu 7 z rychlostní silnice R6 pouhých 5 minut jízdy od Letiště Václava Havla. Je také výborně dostupný z Pražského okruhu a dálnice D5. Developerem projektu je americká společnost Prologis, která v České republice provozuje 8 průmyslových areálů s rozlohou více než 660 000 m2 (k 30. červnu 2014).  
 

Přečtěte si také

Back to top button