Logistika a sklady

Azkar DACHSER sponzoruje cyklistický závod Vuelta 2015

Společnost Azkar DACHSER, španělská součást mezinárodní skupiny DACHSER, je již tradičně oficiálním dopravcem jednoho z nejvýznamnějších cyklistických závodů na světě – španělské Vuelty. Letos navíc sponzoruje i celkového vítěze týmové časovky a fanouškovskou zábavní zónu.

Azkar DACHSER Group, přední logistický provider působící na Pyrenejském poloostrově, zabezpečuje svými logistickými službami plynulou organizaci závodu Vuelta již sedmým rokem. Kromě toho sponzoruje vítězný tým první etapy závodu začínající v Puerto Banus a cenu pro nejlepší tým celého závodu. Podílí se i na organizaci zábavní zóny pro fanoušky, tzv. Parque Vuelta.
 
Vuelta je po Tour de France a Giro d‘Italia třetím nejvýznamnějším cyklistickým závodem na světě. Byla zahájena minulý týden v Puerto Banus a potrvá až do 13. září, kdy závodníci dojedou do Madridu. V letošním roce se skládá z 21 etap o celkové délce 3 374,4 kilometrů. Logistické služby pro plynulou organizaci závodu tedy musí být pečlivě naplánované a realizované s maximálním ohledem na bezpečnost a přesnost dodání. Azkar DACHSER zde proto nasadil 28 svých kamionů a bude dodržovat přesně stanovený časový plán tak, aby byl pro organizátory, závodníky i fanoušky v jednotlivých regionech po celém Španělsku vždy zajištěn maximální komfort.
 
Kromě závodu Vuelta 2015 Azkar DACHSER sponzoruje i další dva cyklistické podniky, které jsou zahrnuty do hodnocení UCI WorldTour – País Vasco a La Clásica de San Sebastián. Také zde společnost předává ceny vítězům týmové časovky. Juan Quintana, Managing Director Azkar DACHSER Group, k tomu říká: „Je nám ctí opět sponzorovat závod Vuelta. My v Azkaru s radostí podporujeme takové sportovní akce, které od závodníků vyžadují tvrdý trénink a jistě i mnoho obětí. Jsme hrdí na to, že můžeme být součástí této nejvýznamnější cyklistické akce ve Španělsku, která vyžaduje celé široké spektrum logistických služeb. Věříme, že i díky našemu týmu logistických profesionálů bude Vuelta 2015 velmi úspěšným závodem.“
 
 

Přečtěte si také

Back to top button