Logistika a sklady

Baoli má nového manažera prodejní sítě 

Baoli má nového manažera prodejní sítě. Společnost Baoli EMEA, výrobce vysokozdvižných vozíků, která je součástí skupiny KION Group, má nového manažera prodejní sítě pro Českou republiku a Slovensko. Od 1. ledna 2024 se jím stal Dušan Sochorec, který do společnosti přináší své dlouhodobé zkušenosti z obchodu s osobními vozy, manipulační a další dopravní technikou.

Dušan Sochorec vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Brně. Po absolvování studia se věnoval oboru leasingu, kdy 8 let pracoval jako manažer pro firemní klientelu pro společnost VB Leasing CZ, následně působil v oboru nákupu a prodeje dopravní techniky ve společnosti ProResale Trucks, s.r.o. a od roku 2018 pracoval jako poradce pro manipulaci a skladování pro region jižní Morava ve společnosti Linde Material Handling Česká republika.

Jeho hlavním úkolem pro následující období bude další rozvoj sítě autorizovaných prodejců manipulační techniky značky Baoli v České republice a na Slovensku a zajišťování přímého dovozu techniky Baoli z centrálního skladu v italském Rolu.

Back to top button