Logistika a sklady

DACHSER zkracuje cestu na sever Evropy

Mezinárodní logistický provider DACHSER spustil nové linky sběrné služby.

Přímé denní linky do Dánska posilují služby exportní logistiky na sever Evropy a zkracují cestu zásilek do Skandinávie až na dva dny. Společnost DACHSER reaguje na požadavky svých klientů a otevřela dvě nové pravidelné linky do Dánska. Přímá linka na pobočku DACHSERu ve městě Hvidovre u Kodaně dopraví zboží do Kodaně již za dva dny.
 
Další přímá linka nově spojuje Českou republiku s dánským městem Kolding a nabízí tak zákazníkům přímé spojení také do 2 pracovních dnů. „Jsme rádi, že můžeme našim zákazníkům nabídnout excelentní časy doručení, které jsou výrazně kratší, než je na trhu obvyklé,“ říká Ing. Jan Polter, obchodní a marketingový ředitel DACHSER Czech Republic a.s., a dodává, „prostřednictvím našich přímých linek je Dánsko dosažitelné za 2 dny a díky naší husté síti poboček mohou naši zákazníci těžit i z inteligentního napojení na vzdálenější severské trhy – do Švédska a Norska totiž doručujeme za 3–5 dní.“
 
Všechny zásilky putující v síti DACHSER do Skandinávie je samozřejmě možné sledovat pomocí služby eLogistics. V této speciální IT aplikaci, vyvinuté společností DACHSER, se díky identifikaci zásilek čárovými kódy zobrazují aktuální a přesné informace o stavu zásilky ihned po každém naskenování a použití mobilních terminálů PenKey umožňuje i elektronické potvrzení o doručení zásilky včetně údajů o jménu příjemce či jeho podpisu. Přímé linky jsou páteřní soustavou sítě pozemních přeprav skupiny DACHSER. Jen z České republiky každý den vyráží na cestu 67 přímých linek do 32 destinací ve 14 zemích.
 

Přečtěte si také

Back to top button