Logistika a sklady

DACHSER zrychluje dodávky sběrné služby

Mezinárodní logistický provider DACHSER Czech Republic rozšířil svou službu targospeed 10 a targospeed 12 na další destinace.

Tyto dva doručovací produkty sběrné služby umožňují dodání v ranních hodinách – do desáté nebo dvanácté hodiny. DACHSER na trhu nabízí standardizované doručovací produkty, které pokrývají všechny požadavky na rychlost a kvalitu doručení. Tzv. rodina entargo, do které tyto dva produkty spadají, nabízí rychlé přepravy s přesně stanoveným časem doručení (targospeed), stanoveným dnem doručení (targofix) či ekonomickou kombinaci těchto dvou produktů (targoflex).  
 
Od nynějška mohou zákazníci společnosti DACHSER Czech Republic objednávat přepravy v režimu targospeed 10 a 12 nejen pro tuzemské, ale i pro mezinárodní zásilky. Zatímco v tuzemských přepravách a u zásilek do Rakouska a části Německa je v tomto režimu zboží doručeno dle zvoleného produktu do deseti či dvanácti hodin následujícího dne po vyzvednutí, v ostatních mezinárodních přepravách záleží na vzdálenosti cílové destinace od české pobočky DACHSERU.
 
Takže například zboží vyzvednuté v Praze v pondělí je do dánské Kodaně doručeno do deseti či dvanácti hodin ve středu.   Zákazníkům, kteří preferují přesné datum doručení, je určen produkt targofix, také nově rozšířený na možnost dodání zboží do 10. nebo 12. hodiny. Přesné určení data dodání ulehčuje vychystávacím zónám a optimalizuje tok obdrženého zboží.  
 
„Standardizované produkty a naše inteligentní IT systémy přinášejí našim zákazníkům plnou transparentnost procesů a vysokou kvalitu služeb,“ říká Ing. Jan Polter, obchodní a marketingový ředitel DACHSER Czech Republic a.s., a dodává, „produkty umožňující doručení do 10. nebo 12. hodiny ještě více zpřesňují čas dodávek, takže našim zákazníkům umožňují ještě lepší plánování prodeje či návazné logistické operace.“
 

Přečtěte si také

Back to top button