Logistika a sklady

DB Schenker Logistics prodlužuje pronájem v PointParku Prague D1

Společnost DB Schenker Logistics, jeden z předních poskytovatelů integrovaných logistických a globálních spedičních služeb na světě, prodloužila pronájem prostor o rozloze 6 353 m2 v logistickém areálu PointPark Prague D1 společnosti P3, kde je druhým největším nájemcem.

Společnost DB Schenker Logistics využívá skladové prostory v této lokalitě již sedm let a průběžně rozšiřuje pronajatou plochu. Nedávné prodloužení pronájmu znamená, že DB Schenker Logistics v současnosti využívá více než 28 000 m2 skladových a logistických prostor.
 
Tomáš Holomoucký, ředitel společnosti DB Schenker Logistics v České republice, dodává: „Prostory v PointParku Prague D1 využíváme pro skladování a logistické služby s přidanou hodnotou pro několik našich významných zákazníků. Jsme spokojeni s lokalitou logistického parku a oceňujeme služby a především flexibilitu společnosti P3, která nám umožňuje optimální uspořádání pronajatých prostor na míru potřebám naší společnosti a našich klientů.“
 
PointPark Prague D1 se nachází poblíž Strančic, pouze 16 km od Prahy, na dálnici D1 ve směru do Brna a Bratislavy. Logistický park zahrnuje 4 skladové budovy, z nichž jedna o velikosti  19 200 m2 byla zkolaudována na konci června. K dispozici pro další výstavbu tak v dané lokalitě zbývá už jen 20 000 m2.
 
„Jsme potěšeni, že tak významný zákazník, jako je společnost DB Schenker Logistics,  nadále expanduje a prodlužuje pronájem prostor v areálu PointPark Prague D1, což považujeme za významný projev důvěry v tuto lokalitu a její infrastrukturu,“ prohlásil Peter Bečár, výkonný ředitel PointPark Properties pro Českou republiku a Slovensko.
 

Přečtěte si také

Back to top button