Logistika a sklady

DPD otevřelo v Jihlavě již čtrnácté regionální depo

Nová pobočka společnosti DPD CZ, předního poskytovatele expresních a zásilkových služeb v České republice, přinese především navýšení kapacity přepravy a vyšší komfort odbavení pro zákazníky z Vysočiny, kteří byli dosud obsluhováni z Českých Budějovic a Pardubic.

Z jihlavského depa je zajišťováno 20 rozvozových tras, kapacita je až 2000 zásilek za den. Nové depo v Jihlavě nabízí zákazníkům také možnost osobního odběru jejich zásilek, a to od pondělí do pátku v čase 9 – 18 hodin. 

Přečtěte si také

„Otevření nového depa v Jihlavě je naším dalším krokem ke zkvalitnění zákaznických služeb a jejich přiblížení našim zákazníkům. Nové depo nám umožňuje pružněji reagovat na svoz zásilek a díky zkrácené dojezdové vzdálenosti také výrazně urychluje jejich doručení. S novým depem také lépe zvládneme blížící se vrchol sezóny – Vánoce,“ říká Daniel Mareš, generální ředitel DPD CZ.  

Otevření nové pobočky je dalším z kroků společnosti DPD CZ ke zkvalitnění zákaznických služeb. Již v červenci společnost například oznámila, že plánuje zřídit svá výdejní místa v dostupnosti MHD, aby si zásilky mohli vyzvedávat i zákazníci, kteří nemají automobil. 

 

Přečtěte si také

Back to top button