Logistika a sklady

EC Logistics působí nově v CTParku Brno

Realitní společnost 108 AGENCY zprostředkovala pronájem logistické společnosti EC Logistics v prostorách CTParku Brno na Černovické terase.

EC Logistics nově využívá skladovací prostory o velikosti 4 200 m2 se skladovou plochou pro 4 200 palet a 200 m2 prostor pro administrativní zázemí. „Rozšíření EC Logistics je díky novým a moderním prostorám v CTParku Brno zhruba pětinásobné. Umožní expanzi firmy, která nám pomůže ke zkvalitnění našich přepravních služeb pro zásilky z celé Evropy do Turecka, Gruzie, Ázerbájdžánu, Arménie, Ruska, Kazachstánu a dalších zemí Společenství nezávislých států,“ uvedl Lukáš Vokoun, generální manažer EC Logistics.   
 
EC Logistics je součástí mezinárodní skupiny East Cargo Link, která patří k lídrům v oblasti poskytování komplexních dopravních a logistických služeb ve střední Evropě. EC Logistics nabízí  mezinárodní leteckou, námořní a silniční přepravu zásilek, pojištění služeb a celní deklaraci. Do nových prostor se společnost přestěhovala z brněnských Ivanovic.
 
„Spojení moderních prostor, vysokých technických standardů parku a velmi dobré lokality s napojením na důležité dopravní tepny ihned odpovídalo náročným požadavkům klienta,“ vysvětluje důvody, proč si společnost vybrala právě CTPark Brno Ing. Jakub Holec, jednatel 108 AGENCY. CTPark Brno patří do široké sítě CTParků developerské společnosti CTP.
 

Přečtěte si také

Back to top button