Logistika a sklady

FIEGE uspořádalo den pro děti v Boru u Tachova

FIEGE uspořádalo den dětí pro své zaměstnance.

Celá akce proběhla ve spolupráci s ostatními logistickými společnými sídlícími v Borském logistickém parku CTP a personální agenturou Hoffmann. Po celý den byly pro děti připraveny nejrůznější atrakce a soutěže, celkem se celé akce zúčastnilo více jak 250 dětí a 650 dospělých.
 
V Boru u Tachova FIEGE provozuje sklad pro společnost Bridgestone, jedná se především o logistiku pneumatik. V souvislosti s hlavní činností v Boru, FIEGE pro děti připravilo překážkovou dráhu z pneumatik Bridgestone , dále malování pneumatiky a pro ty menší jízdu na dětských ještěrkách od společnosti Linde. Na ještěrkách děti měli za úkol převést balík na paletě z jednoho místa na druhé, tato soutěž se setkala s velkým ohlasem, některé děti dokonce se slzami v očích opouštěli ještěrky.
 
Další atrakce byli například jízda v luxusním autě Ferrari, kolotoče, bike show, dětské loutkové divadlo, ukázka záchrany hasičů, jízda na elektrických koloběžkách a jiné. Na konci celého dne proběhlo slosování o nejrůznější ceny, hlavní výhrou byl longboard, tablet a smart phone. Dětský den byl uspořádán hlavně jako poděkování naším zaměstnancům za jejich celoroční práci a loajalitu. Rádi bychom poděkovali všem organizátorům a sponzorům, především pak společnostem Linde, Bridgestone a Hoffmann.
 
FIEGE
Se sídlem v německém Grevenu je jedním z nejvýznamnějších poskytovatelů logistických služeb v Evropě.Specializuje se na integrované a komplexní dodavatelské řetězce. Její silnou stránkou je zejména vývoj a zavádění integrovaných a celostních systémů dodavatelských řetězců a je považována za průkopníka kontraktní logistiky. Na celém světě má skupina 11 000 zaměstnanců. Se svými 200 pobočkami a spolupracujícími společnostmi v 18 zemích tvoří velice hustou dodavatelskou síť v Evropě i Asii. Na českém trhu působí skupina FIEGE od roku 1994 a zaměstnává přibližně 110 lidí. Česká dceřiná společnost disponuje skladovými prostory v Boru u Tachova pro segment auto-motive a v Úžicích, které nabízejí více než 96 000 m² logistického zázemí. V České republice poskytuje FIEGE služby výrobcům pneumatik, elektroniky a technologicky náročného zboží, průmyslového i spotřebního zboží. Posláním společnosti FIEGE je poskytovat zákazníkům integrovaná, inovativní a nákladově efektivní logistická řešení tak, aby mohli zvýšit svou konkurenceschopnost a tržní podíl.

Přečtěte si také

Back to top button