Logistika a sklady

Gebrüder Weiss obdržel AAA Platinum

Gebrüder Weiss obdržel AAA Platinum. Společnost Gebrüder Weiss potvrdila i v letošním roce svou stabilitu a důvěryhodnost a podruhé v řadě získala certifikát AAA Platinum Excellence, díky němuž se řadí k mezinárodně prověřeným společnostem nejvyšších kvalit. 

„Jsem rád, že se nám podařilo obhájit ocenění z loňska, a potvrdit tak, že je naše společnost spolehlivým partnerem pro zákazníky, kterým poskytuje služby na nejvyšší úrovni,“ říká Harald Prohaska, Managing Director Gebrüder Weiss ČR.

Certifikát AAA Platinum Exellence řadí společnost Gebrüder Weiss mezi 0,1 % top firem splňujících nejpřísnější kritéria podle statistického prediktivního modelu Dun & Bradstreet. Ocenění je určeno pro nejstabilnější a nejdůvěryhodnější firmy v České republice. Má velkou výpovědní hodnotu, jak pro domácí, tak i zahraniční obchodní partnery, pro něž je zárukou spolehlivosti.

Dun & Bradstreet vypracovává mezinárodní a transparentní certifikace založené na unikáním hodnotícím modelu, který využívá nejširší sítě datových zdrojů, pokročilé analytiky a dlouhodobě prověřeného know-how. Udělením certifikátu AAA Platinum Excellence potvrzuje, že logistická společnost Gebrüder Weiss přínosně nakládá se svými vstupy a efektivně je mění na kvalitní služby. Přísná kritéria ratingu zaručují exkluzivitu oceněné společnosti, která tím potvrzuje svou silnou pozici na trhu.

Potvrzení důvěryhodnosti a stability je pro zákazníky obzvláště důležité v dnešní složité ekonomické situaci.„Ocenění si velice vážíme, vnímáme ho jako ohodnocení našeho každodenního úsilí a současně je pro nás obrovskou motivací posouvat naše služby kupředu,“ dodává Jan Kodada.

Zdroj
Gebrüder Weiss

Přečtěte si také

Back to top button