Logistika a sklady

Gebrüder Weiss se přestěhoval do haly v Business Park Plzeň – Vejprnice

Společnost CBRE, světový lídr v oblasti komerčních realitních služeb, zprostředkovala pronájem přepravní společnosti Gebrüder Weiss v Business Parku Plzeň Vejprnice developera Amesbury o rozloze 1 200 m2.

„Hledali jsme nové a vhodnější plochy pro naše crossdockové depo v Plzni. Navštívili jsme několik možností a finálně si vybrali jako nejvhodnější možnost prostory u developera Amesbury ve Vejprnicích,“ říká Karel Šindelář, Area Manager Bohemia společnosti Gebrüder Weiss.

„Věřím, že se nám podařilo pro Gebrüder Weiss najít velmi zajímavou variantu, která bude dobře vyhovovat jejich provozním potřebám. Standardy developerů nabízejí většinou jeden nakládací můstek na 750 až 1000 m2. Gebrüder Weiss má zde na 1200 m2 hned šest nakládacích můstků,“ říká Jan Hřivnacký, Associate Director Industrial & Logistics společnosti CBRE, která pronájem zprostředkovala.

„Velice náš těší, že se společnost Gebrüder Weiss stane naším novým nájemcem v Business Parku Plzeň Vejprnice. Poskytnutím zázemí tak můžeme této společnosti pomáhat v jejím obchodním růstu v regionu západních Čech. Rádi bychom poděkovali Janu Hřivnackému a celému týmu CBRE za jejich pomoc během vyjednávání obchodních podmínek a smluvních dokumentů se společností Gebrüder Weiss,“ doplňuje Eva Svobodová ze společnosti Amesbury, která je developerem Business Parku Plzeň Vejprnice. 

Přečtěte si také

Back to top button