Logistika a sklady

Groupe PSA prodloužila exkluzivní 4PL partnerství se společností Gefco

Prodloužením čtyřletého exkluzivního kontraktu potvrzuje automobilka Groupe PSA důvěru vloženou do společnosti GEFCO. Podpis smlouvy s ročním objemem 550 milion eur stvrzuje vysokou kvalitu poskytovaných služeb v oblasti four-party logistiky (4PL) a potvrzuje čelní příčku společnosti GEFCO v segmentu automobilové logistiky.

Obnovení smlouvy s GEFCO – sázka na jistotu
Zakázku GEFCO získalo na základě zakázky vypsané Groupe PSA v únoru 2018. Jako vítěz zajistí v následujících 4 letech, počínaje 1. lednem 2019, kompletní logistické toky pro značky Opel a Vauxhall. Vítězství společnosti GEFCO v tendru je důkazem preciznosti poskytovaných služeb, stejně jako síly partnerství mezi oběma smluvními stranami a absolutní důvěry, kterou do společnosti GEFCO, jako dodavatele 4PL služeb, Groupe PSA vkládá.

V rámci smluvní spolupráce zajistí GEFCO pro značky Opel a Vauxhall vstupní i výstupní logistiku dílů a pohonných jednotek z poboček dodavatelů po celém světě do montážních závodů klienta, ale i distribuci hotových vozů k prodejcům a koncovým klientům.

„Jsme hrdí na to, že nás zavedené značky, jako Opel a Vauxhall považují za opravdu silného partnera. Námi navržená 4PL schémata přináší klientům unikátní řešení v oblasti automobilové logistiky. Díky tomu, že i v dalších čtyřech letech zajistíme kompletní toky obou značek na evropských trzích i v Turecku, pomůžeme další optimalizaci dodavatelského řetězce klienta, zatímco on bude mít prostor plně se soustředit na samotný obchod,“ popsal Antoine Redier, výkonný viceprezident pro 4PL řešení společnosti GEFCO.

Rémi Girardon, viceprezident pro výrobu Opel Automobile GmbH uvedl: „Těšíme se na pokračování úspěšného partnerství se společností GEFCO. Jejich flexibilní, inovativní a cenově výhodné logistické procesy, které jsou dokonale integrované s našimi industriálními operacemi, jsou pro nás nenahraditelné. Je příjemné moct se spoléhat se na tak výjimečného partnera, jakým GEFCO beze sporu je.“

SILNÉ PARTNERSTVÍ DLE DNA SKUPINY GEFCO
V následujících šesti měsících plánuje GEFCO, v návaznosti na prodloužení smlouvy, posílit své týmy odborníků na šesti evropských trzích (Francie, Německo, Polsko, Španělsko a Velká Británie), kde pro Opel a Vauxhall zajistí komplexní logistické služby. „Díky řízení všech dodavatelských řetězců Groupe PSA máme jedinečnou příležitost k maximalizaci synergií. Můžeme prokázat vysokou míru spolehlivosti právě i díky spojení toků obou značek. Náš přístup je, v souladu s naší firemní kulturou Infinite Proximity a mottem Partners, unlimited, založen silném partnerství s klienty,“ uvedl k prodloužení spolupráce Luc Nadal, předseda představenstva společnosti GEFCO.

KLÍČOVÁ VÝZVA- OPTIMALIZACE NÁKLADŮ NA LOGISTIKU
Expertní týmy společnosti GEFCO přímo v místě disponují letitými zkušenostmi a unikátním know-how v oblasti automotive logistiky. A právě díky těmto schopnostem jsou připraveny dále optimalizovat dodavatelský řetězec značek Opel a Vauxhall a zároveň i přinést klientovi úsporu v nákladech na přepravu. 

Aby GEFCO dosáhlo cíle a splnilo očekávání klienta, je připraveno stavět na dosavadních zkušenostech, kreativitě i schopnostech svého týmu odborníků a současně efektivně využít každý dostupný zdroj. GEFCO této výzvě úspěšně čelí a v následujících letech plánuje další posílení spolupráce s Opel a Vauxhall.

 

Přečtěte si také

Back to top button