Logistika a sklady

Hledáte vhodný průmyslový objekt? Pomůže interaktivní mapa od 108 Agency

Česká realitně-poradenská agentura 108 AGENCY spustila ojedinělou aplikaci, která usnadňuje uživatelům orientaci v aktuální nabídce průmyslových prostor v rámci České republiky.

Mapa kombinuje informace o trhu průmyslových nemovitostí s makroekonomickými daty. Je tedy možné porovnat například údaje o populaci, nezaměstnanosti či průměrných hrubých mzdách, a vytvořit tak ucelený přehled. Zahrnuty jsou i vybrané pozemky vhodné k akvizici a případnému developmentu. Aplikace zobrazuje projekty dle fáze dostupnosti od budoucích až po projekty ihned k dispozici. Na mapě je také možné promítnout tzv. heatmapy podle kategorií a vizuálně přívětivě zobrazit klíčové body českého nemovitostního trhu.

„Online mapa 108 AGENCY je nástroj, který přináší našim klientům komplexní přehled o trhu již existujících ale i připravovaných průmyslových nemovitostí. Díky kombinaci informací z trhu a makroekonomických dat pomáhá ve vyhodnocení dané lokality v širším kontextu. Usnadňuje tak rozhodování, které je založeno na porovnání reálných dat,“ vysvětluje Michal Bílý, analytik realitně-poradenské společnosti 108 AGENCY.

Mapa zobrazuje i oblasti s předpokládanou výstvabou (FOTO: 108 Agency)

„Sběru a analýze dat věnujeme stále větší pozornost a online mapa je jedním z prostředků, kterými data prezentujeme. Více než rok na tomto nástroji intenzivně pracujeme a jeho funkce dále vylepšujeme. Plánujeme také spustit slovenskou část mapy, jejíž datový základ je již v procesu zadávání,“ říká Jakub Holec, CEO společnosti 108 AGENCY.

Interaktivní průmyslová mapa je nástroj připravený pro klienty 108 AGENCY, který je doplňován o nejnovější informace z industriálního trhu na denní bázi. Přístup je možný na adrese https://mapa.108agency.cz/.

Ukázak konkrétního projektu (FOTO: 108 Agency)

Back to top button