Logistika a sklady

Hörmann rozšířil své sídlo ve Středoklukách u Prahy

Společnost Hörmann, jeden z nejvýznamnějších výrobců garážových vrat, dveří a pohonů v České republice, rozšířila své sídlo ve Středoklukách u Prahy.

Zvětšil se centrální sklad i kanceláře a vznikla nová vzorkovna. Majitelé se k tomuto kroku rozhodli přistoupit vzhledem k úspěšnému rozvoji obchodu v letech 2003 až 2012. Z původních 3600 m2 se zvětšily prostory centrálního skladu o 2400 m2.
 
Administrativní část budovy také nezůstala opomenuta, získala dalších 270 m2. „Od rozšíření centrálního skladu si naše společnost slibuje zlepšení dodavatelského servisu pro zákazníky a pro síť autorizovaných prodejců, čímž tak ještě více posílí své postavení na českém trhu,“ uvádí jednatel společnosti Hörmann Vít Kareš.
 
Kromě nově dostavovaných částí byla realizována také výstavba vzorkovny, kde bude spolu s novinkami pro stavební sezonu 2012/2013 prezentován průřez celým sortimentem firmy Hörmann. Vzorkovna bude k dispozici všem zájemcům o produkty společnosti. Přístavba byla dokončena a zkolaudována v září 2012.
 

Přečtěte si také

Přečtěte si také

Back to top button